Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kiszel Tünde micsoda?

Kiszel Tünde micsoda?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ő mit tesz, hogy állandóan címlapon van? Énekes? Nem! Színész?? Neeem! Műsorvezető? Nem! Mégis micsoda?
2008. szept. 18. 13:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

szerintem semmi.

közszereplő, ennyi.

anno nagyon régen volt valami bugyigyűjteménye, azóta abban fotózkodik

2008. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Celeb kérlekszépen celeeeeeeeeeeeeeb. Egyébként, hogy konkrétat válaszoljak, benne van a kérdésedben, gyakorlatilag semmi és senki.

Ő volt az első olyan nő, aki ilyen erotikus magazinban vagy miben szerepelt Tuttifrutti vagy mi volt a címe. Állítólag ezért lett felkapva, de ha téves az infóm lécci javítsatok ki. Ezt olvastam valahol, hogy ezért sztárolják ennyire.

2008. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Médiabohóc.
2008. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
egy idióta.
2008. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%
Én már arra is gondoltam, hogy nála ez egy tudatosan felvett viselkedés, amiért pénzt kap, hogy legyen kin röhögni... Nem akarom elhinni, hogy TÉNYLEG olyan hülye, amilyennek mutatja magát.
2008. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%

Ki mondta hogy nem énekel? [link]


Amugy meg volt műsorban is,meg aktfotóiról is híres amik szinte bárhol megtalálhatók a neten hogy mesztelenül vagy félmesztelenül pózol

2008. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Elitprosti volt fenykoraban.
2008. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Utolsó előtti válaszolótól kérdezném, hogy ez komoly, vagy paródia amit belinkelt? Mert ha ez komoly, akkor el keserítő. És hogy a kérdésre válaszoljak, Kiszel Tünde ugyanaz a kategória, mint Ágica, meg az ilyen semmit tevő emberek, egyszerűn a nemzet bohócai.
2008. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak az a baj, hogy nagyon klasszul megélnek a butaságukból... Ez is egy "szakma" lett Magyarországon?

Elkeserítő....

Engem különben az bánt a legjobban, hogy ilyen emberek alapján ítélik meg más országok a mi nemzetünket! Ha rajtam múlna, igencsak a munkaügyi központban várná Tüncike, hogy sorra kerüljön!

Abba meg talán ne is gondoljunk bele, mennyivel keresnek többet, mint egy becsületes, szorgalmas ember 20-25 év munkaviszony után...

És még annyit, hogy tulajdonképpen azért vannak ők, mert (sajnos) van rájuk kereslet!! Ha senki nem nézné őket, már rég nem lennének!

2008. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg anyagilag jól jár,a hiúságát legyezgetheti a többi lényegtelen,a valósóghoz semmmi közük!

Ami szomorú,hogy ebben a felhigult értékrendű világban az igénytelenség,izléstelenség nagymértékű teret hódit, ami felháboritó mindezért fizetnek is és nem is keveset!

Talán ha a hülyeség iránti érdeklődés csökkenne,sokat veszithetnének ezek a tartalom nélküli "sztárok"....

2008. szept. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!