Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért hordjátok le mindennek...

Miért hordjátok le mindennek Dancsó Pétert?

Figyelt kérdés
Nem egyszer olvastam,hallottam,hogy Dancsó Pétert szidják,de nem értem,hogy miért.Szerintem nagyon jó videós és legtöbbször ezt a nagyképű dolgot hallom illetve látom.Szerintem egyátalán nem az sőt... Ti láttatok már olyan videóst aki a találkozón saját tulajdont dobált mert Dancsó dobálta Merylint. Az a nagyképű aki lenéz másokat hát a videóiból én nem igy ismertem meg. Ezt nem azért irtam mert hogy hátha lesz Dancsónak olyan videója ahol megint rákeres magára csak azért mert kiváncsi vagyok erre a dologra és ilyen erővel mondhatjuk azt is hogy Goodlike vagy Vitó Zsombor nagyképű pedig tudjuk hogy nem igaz. Attól,hogy lehordtok egy hires személyt még nem lesztek többek inkább ki kellene állni mellette és akkor még jót is teszel és ha olvassa ő is hálás lesz el kellene gondolkozni mielőtt lehordunk valakit ;)

#Dancsóutálók
2015. dec. 27. 09:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Állatira relatív, hogy kinek ki szimpatikus. Neked a Dancsó az, nekem is, sokaknak nem. Te lehet, hogy szereted a tökfőzeléket, én nem. Kár ezekről megpróbálni meggyőzni a másikat.


A "nagyképűség" Magyarországon azt jelenti, hogy valaki sikeres abban amit csinál, és ezért nem kér bocsánatot, büszke arra amit elért. Dancsó egy nagyon sikeres videós, innentől rögtön jönnek az "eladtad magad/régen jobb volt stb. kommentek. Mivel Magyarországon az átlagember (jórészt önhibájából) sikertelen, ezért a sikeres embereket utálja, nem szereti látni, hogy el lehet érni dolgokat, ha teszünk érte. (És nem a hirhedt emberekre, celebekre gondolok mint sikeres emberre, hanem ha mondjuk egy kreatív alkotó - mint Péter - viszonylag népszerű lesz).

2016. jan. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Kérlek szépen akkor ne nézd és nem lesz bajod sem"


Ez a leghülyébb érv, amit valaminek/valakinek a védelmére fel lehet hozni. Eleve véleményt kérdeztél, az meg csak akkor lehet, ha már láttuk, másrészt pedig, ha csak böngészed a youtube-ot és az ő videóihoz vet a sors vagy egyszerűen bevonz a hírneve, úgy fogod megnézni, hogy nem sok fogalmad van róla, mit várj.

2016. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 1. én nem védem,na jó de mert beleélem magamat a helyzetébe próbáld meg te is felhozok egy példát te elkezdesz videózni tök jól megy már nagyon sikeres vagy sok ember szeret enlebben sok ember utál és olyanokat vágnak a fejedhez ( nem egy ember ) hogy '' Te csicskagyerek mit keresel itt csak eladod magadat mindenkinek csakis a hirnévre hajtasz nagyképű vagy'' ne mond hogy nem menne el a kedved a videózástól,de te tovább csinálod mert nem akarsz emberek szászainak csalódást okozni akik megkedveltek de a gyülölködő komment csak gyűl egy idő után megtanulod figyelmen hagyni ezeket,de belül mindig ott lesz az a fájdalom minden egyes alázó komment után én nem akarom senkivel sem megszerettetni a Dancsót,de erről jó lenne leszokni ha nem tetszik a videója nem kell leszólni ettől nem lesztek többek. Mielőtt jön az,hogy én ezt honnan tudom onnan,hogy igenis átéltem csak nem videókkal hanem versekkel verseket rok és kiteszem netre nagyon sokan megszerették,de nagyon sokan leszóltak minden egyes soromért stb nagyon jól esett az emberek támogatása de a fájdalmat amit hagyott sosem tudta velem elfeledetni. Egyesek ennyi fikázás után már rég feladták volna
2016. jan. 4. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!