Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért hordjátok le mindennek...

Miért hordjátok le mindennek Dancsó Pétert?

Figyelt kérdés
Nem egyszer olvastam,hallottam,hogy Dancsó Pétert szidják,de nem értem,hogy miért.Szerintem nagyon jó videós és legtöbbször ezt a nagyképű dolgot hallom illetve látom.Szerintem egyátalán nem az sőt... Ti láttatok már olyan videóst aki a találkozón saját tulajdont dobált mert Dancsó dobálta Merylint. Az a nagyképű aki lenéz másokat hát a videóiból én nem igy ismertem meg. Ezt nem azért irtam mert hogy hátha lesz Dancsónak olyan videója ahol megint rákeres magára csak azért mert kiváncsi vagyok erre a dologra és ilyen erővel mondhatjuk azt is hogy Goodlike vagy Vitó Zsombor nagyképű pedig tudjuk hogy nem igaz. Attól,hogy lehordtok egy hires személyt még nem lesztek többek inkább ki kellene állni mellette és akkor még jót is teszel és ha olvassa ő is hálás lesz el kellene gondolkozni mielőtt lehordunk valakit ;)

#Dancsóutálók
2015. dec. 27. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó...
2015. dec. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Kicsit szemellenzős a kérdés, a saját tulajdonos rész pedig tömény hülyeség. Az a bárány egy tömeg-gyártott szexkellék, ne érezd magad különlegesnek tőle, mert egy poént ráépített.


Hasonlítsd össze a videóit különböző időszakokból, és látszik hogyan változott a személyisége. Megy a brandépítés, nyilván mindenkinek célja hogy ismertséget szerezzen, csak közben vloggerből celebbe kezd átmenni, és eladja magát a hírnévért cserébe.


SP-nek például sikerült megcsinálni, megszedte magát pénzzel a sok behülyített lányból a zenével, hogy legyen honnan elindulnia, Dancsó is ezt csinálja a kisiskolás rajongótáborral és a kis turnékkal, majd figyeld meg mikor jön a korszak amikor a fanok megtisztelve érezhetik magukat hogy támogassák a "mestert".

2015. dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nyugodtam lehordhattok mindennek amiért védem,de azért szerintem ez már sok volt hogy Nagyképű meg csicskagyerek nézzetek magatokba elősszörr semmivel sem jobb az aki mondja mint akiről mondja ;)
2015. dec. 27. 11:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

"Nézzetek magatokba, először semmivel sem jobb az, aki mondja, mint akiről mondja" Oké, ezzel az erővel Dancsónak is magába kell szállnia, mert kritizálta Sas Tamást, Tommy Lee Thomast, régen a vloggereket stb. Hisz szegény emberek csak szórakoztatni akartak, és hát, nekik is meg kell élniük valamiből, arról meg nem tehetnek, hogy erre van kereslet... És ha már itt tartunk egy a filmművészetin végzett kis tojáshéjas, aki még egy nagy játékfilmet sem tett le az asztalra, hogy kritizálhat egy tapasztalt rendezőt is, hm? :D

Ha viszont, Dancsónak joga volt rámutatni a Sas Tamás filmek hibáira nézőként, akkor a saját közönségének is joga van ugyanerre az ő videóival kapcsolatban, nem?

És kérlek, ezt ne lehordásnak vedd. Nagyon szép gesztus, ha meg szeretnél valakit védeni mások rosszindulatától, de a helyzet az, hogy ezzel a témával kapcsolatban már nem csak rosszindulat, hanem a kellemetlen igazságok is felmerülnek. És nem feltétlen mindenki Dancsó utáló, aki kimondja ezeket. Végül is, ha egy ember egy 10 km mély szakadék felé rohan, akkor általában praktikusabb pályamódosítást javasolni neki, mint megtapsolni.

És kérlek, most nehogy azzal az érvvel gyere, hogy a feliratkozók számának növekedéséből ítélve, csakis jó úton haladhat. Ez kicsit bonyolultabb. Egyrészt félmillió feliratkozó magyar viszonylatban tényleg kiemelkedő eredmény, és le a kalappal a hihetetlen mennyiségű munkáért, amit a csatornájába fektetett. De pont a múlt idő a gond. Még az első komoly feliratkozó számot a színvonal miatt érte el, ma már csak az eladhatóság, és a nézettség érdekli, és ezekért még a felépített hitelét is hajlandó aláásni. A régi közönség azt látja, hogy az mai Dancsó kb. mindenben pont ellenkezőjét teszi annak, amit régen vallott pl. kritizálta a magyar filmek színvonalát, és hogy hülyére veszik a közönséget >> ma ugyanazon a színvonalon alkot, és hülyére veszi a közönséget (bár őt tilos kritizálni); kritizálta PewDiePie-t >> most utánozza; kritizálta a celebközpontú magyar médiát, és pénzért előadásokat tartott róla Puzsérral >> most pénzért egy nem kifejezetten magas színvonalú műsort gyárt a médiának, amit azért kell néznünk, mert egy celeb megengedte (És légyszi, itt hagyjuk azt a dumát, hogy pusztán a tehetséges videósok népszerűsítése céljából gyártottak egy ilyen műsort egy előfizetéses tvcsatornára, amikor kiabál, hogy az egésznek az a célja, hogy Dancsótól, a Viasaton át, a Special Effects Mediáig, mindeki a lehető legnagyobb anyagi hasznot sajtolja ki Peti rajongó táborából); kigúnyolta a magyar vloggereket, közülük Unfieldet kiemelten >> most a vloggerekről szoló paródiavideókat zárólta, és Unfield zsenialitását külön megdicsérte a műsorában stb.

Szóval itt tényleg nem csak a felszínes változásokról van szó.

A régi közönsége kevésbé elvakult tagjai, akik inkább a munkája színvonaláért, sem mint a személyéért szerették Dancsót, lassan új csatornákat keresnek, akik meg a trend miatt jönnek helyettük, azok az új trend megjelenésével ott is hagyják.

Amit pedig leírtam nem támadás, csak ténymegállapítás, de nem kell velem egyetérteni. Ha bárki úgy érzi pontatlan voltam vagy valami hasonló, és jobb érveket tud, ki vele. :)

2015. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Opsz!

Nem vettem észre, hogy ez ilyen hosszú lesz. Bocsi!

2015. dec. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt én nem veszem sértésnek sem lehordásnak pusztán saját véleménykifejtés amelyet köszönök és amit leirtál hogy ne gyere ezzel meg azzal egyik sem volt a fejemben. De ha én utálok egy videóst pl én nem szeretem a Szecsó videóit akkor én nem csicskagyerekezem le egyszerűen nem nézem. Azért nah ebben is van igazság,hogyha valaki nem szereti ne lehordja csak egyszerűen ne nézze. Bár igen szerintem is megváltozott,de én igy is szeretem ... oppsz mármint a videóit :D Igen beismerem,hogy ezeket mind csinálja amit leirtál,de kérlek ő is csak egy ember önzők és hiúk vagyunk mindannyian és mindannyian hirnévre vágyunk nem tehetünk róla és NINCS kivétel.Teljesen tiszteletben tartom a véleményedet nekem nem ezzek van bajom hanem a csicskagyerekezéssel a lehordással a szemrehányással. Nem tetszik? Ne nézd meg,ne kommentelj,ne oszd meg igy több hirnevbet szerzel neki mert az emberkék megosztása által több emberkéhez eljut a videó és hiába irod a videó felé amit kiposztoltál hogy milyen csicska ez a gyerek,mert megnézik és ha tetszik nekik követni fogják őt. Szerintem nekem is van igazam és ne haragudj hogy első szám második személyben beszéltem nem téged értettelek ezalatt :)
2015. dec. 27. 17:49
 7/13 anonim ***** válasza:

(4-es vagyok.)

Oké! :) Azzal én is egyezek pusztán mocskolni, szidni egy videóst, és trollkodni nincs értelme. Csak sokszor látom, hogy egy véleményezőt letrollozznak, ha valami negatívat fogalmaz meg, mégha építő szándékkal is tette - de itt én sem rád gondolok.

A bejegyzésem azért lett ilyen hosszú, mert kicsit reagáltam a témában felmerülő szokásos érvekre is, bár a te kérdésed nem ezekre irányult. Szóval mégegyszer, bocsi az indokoltaln hosszért! :)

2015. dec. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
***indokolatlan
2015. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mert dancsó folyton ócsárolja az összes szakszerűen videójában szereplő nőket.+ Amúgy még az átlag embereket is.
2015. dec. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen akkor ne nézd és nem lesz bajod sem ;) am itt az előzőre gondoltam nem a kedves kedves gondolatkifejtő személyre
2015. dec. 27. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!