Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért teszik szóvá az emberek,...

Miért teszik szóvá az emberek, hogy Justin Bieber drogozik, ha ezt tette Steven Tylertől Keith Richardsig nagyon sok híresség?

Figyelt kérdés

Most biztos megkapom, hogy egy Keith Richardsot ne hasonlítsak már egy Justin Bieberhez, de nem a zenéről van szó, és a drogfogyasztási szokásban nincs tehetség.

Én NEM szeretem JB-t, és pl. a kérdésben említett Steven Tylert kedvelem, de neki mért bocsátjuk meg, ha teljesen szét van esve? Biztos vagyok benne, hogy fénykorában, vagy akár most is, ő is rengeteg fiatal példaképe volt.


2015. dec. 19. 12:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Például Steven Tyler a 2 pasi meg egy kicsiben nyíltan viccelődhet azzal, hogy kiesett neki a '80-as évek, és nevetés effektet vágnak be rá. Ha Justin Bieber viccelődne ezzel, biztos megszólnák. Nem hiszem azt se, hogy az életkor számítana. És az, hogy valaki tehetséges a zenében, nem biztos, hogy feljogosítja arra, hogy drogozzon, illetve, hogy ezt mi ne tartsuk az ő esetében rossznak, más esetében meg igen. Ez olyan kettősmérceszerű dolog, nem?
2015. dec. 19. 12:31
 2/6 A kérdező kommentje:
(Megjegyzés: tudom, hogy a kettős mérce 2 szó, mielőtt valakinek kedve támad kötekedni, de a -szerű utótag az új szabályzat szerint nem képző szerű utótag, hanem összetételi tag, és lehet, hogy ezen logika szerint pont külön kéne írni, de nem tudtam eldönteni, mert mindkét szóhoz kapcsolódik így.)
2015. dec. 19. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Justin Bieberrel az a legnagyobb baj, hogy a rajongóinak 90%-át szerelmes tinik teszik ki. Pont a napokban olvastam arról, hogy egy 22 éves lány az énekes életnagyságú papírkartonjával alszik minden este. A vezetéknevét pedig Bieberre változtatta, mert így olyan, mintha a felesége lenne. A hozzá hasonló JB fanok nemigen gondolkodnak. Ha Justin csinál valamit, az nekik mindig jó. Teljesen elvesztik az erkölcsi ítélőképességüket, és zombiként mennek utána. (Természetesen azért köztük is vannak normálisak) Az általad említett másik két énekes esetében azért ez a probléma nem áll fenn.
2015. dec. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ebben nem értek egyet veled, 12 évesen lettem Bon Jovi-fan, és én is totál rájuk voltam kattanva. Jó, nem akartam hozzájuk menni feleségül, meg nem aludtam a képükkel, de pl. cikkeket írogattam róluk, honlapokat készítettem nekik, naplót írtam róluk, még iskolai fogalmazásnak is beadtam róluk valamit. :)


Szerintem a 70-as években tuti voltak olyan fiúk, akiknek a rocksztárok voltak a példaképeik.

2015. dec. 22. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Amiről te írtál, az a sima (természetes) rajongás. Ez teljesen egészséges, nincs vele semmi baj. Nekem is volt egy ilyen időszakom tinédzserkoromban, ahogy valószínűleg sok más embernek is.

Amiről viszont én írtam, az abszolút nem egészséges. És a JB-hez hasonló előadókkal épp az a legnagyobb baj, hogy az "elvetemült" (és ezáltal könnyen befolyásolható) rajongókra építik fel a karrierüket. Mert bármilyen parfümöt dob piacra, megveszik. Körömlakk kollekcióval áll elő, megveszik. Leköpi a rajongóit: Justin semmi rosszat nem tett. És bármit (tényleg bármit) elnéznek neki.

Hogy ezek után még van képe botrányt, botrányra halmozni, amellett már nem lehet elmenni szó nélkül. Igenis magába kellene szállnia egy kicsit. Mert attól, hogy valaki drogos, még nem feltétlenül rossz ember. Más téren, akár még követendő példa is lehet. (Mondjuk a zenei munkássága alapján) De Justin egyikben sem jeleskedik.

2015. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valahogy akkor sem értem, hogy van az, hogy Justin Bieber körül ez tud kialakulni, más körül meg nem. Mit csinál másképp? Lehet, az a baj, hogy nem foglalkozom annyit JB-rel, hogy ezt értsem.
2015. dec. 23. 20:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!