Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin bieber mért nézték meg...

Justin bieber mért nézték meg ennyien?

Figyelt kérdés

Ez mért van hogy a kis amatőr taknyos 15 éves gyereket 1 milliárdan nézték meg

http://www.youtube.com/watch?v=kffacxfA7G4&feature=youtube_g..


Egy legenda igazi ének hang 30 munka és 82 millió nézettség

http://www.youtube.com/watch?v=lDK9QqIzhwk&feature=youtube_g..


Az emberek tényleg erre kiváncsiak a viccre a nevetséges kinézetre? Ott a pl a gang nam style



2014. ápr. 15. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

30 éve nyilván ezrével másolták a kazettákat, meg rongyosra hallgatták. A mai időkben kicsit máshogy megy az élet, és aki akarja az százszor meghallgatja a számot ami milliós emberrel pörgeti a számlálót. A netes felhasználók összetételéről és netezési szokásokról nem is beszélve.


Nehogy már a 30 éves számot hasonlíts egy pár éveshez.

2014. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert tojással megdobálta a szomszédja házát és börtönbe került.Legalább is szerintem.
2014. ápr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen ez lényegében úgy van, ahogy az első válaszoló mondja, mellesleg nézd meg a like-dislike arányokat. :D
2014. ápr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Változnak az idők, más kell a népnek, lépjetek már túl rajta. Hallgassátok, ami nektek tetszik. Miért fáj, hogy Őt többen hallgatják? Tenni úgysem tudtok ellene. Komolyan nem tudok mást elképzelni, minthogy irigyek vagytok JB-re. És ne mondjátok nekem, hogy "mégis mire lennék irigy, egy 15 éves h_lyegyerekre, akit a tinilányok juttattak oda, ahol van??" Ha nem lennél irigy, nem foglalkoznál vele, csak hallgatnád azt, ami neked tetszik.

És mielőtt még le lennék tinip_csázva, elmondanám, mindkét dalt szeretem, szóval..

2014. ápr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem mondanám hogy irigy vagyok csak az idegesit hogy justin bieber akkori éretlen amatőr 15 éves kölyök hogy volt képes egy milliárdos nézettségre egy igazi rock legenda legendás száma pedig még elsem érte justin számának a 10%-át bár nyilván lehet igazatok van valójában justint 1 milliárdszor nézték meg nem 1 milliárdan és ugye justinak van 50 millió rajongoja aki ha minden nap megnézi ezerszer akkor a számláló megugrik
2014. ápr. 16. 19:57
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

azért mert akárhányszor egy ilyen kérdést kiír valaki egy angol nyelvü weblapra, az napok alatt produkál plusz 50 ezer nézôt.


írj ki angolul egy ilyen kérdést, de a link alá tedd be az Ignite-tól a Place called home címü számot magyarul, de ne írd oda, hogy az az, hanem mondjuk azt, hogy lady gyagya legújabb slágere, s egy-két nap altt megnézik 800 ezren.

2014. ápr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ÉÉÉs Bon Jovi! Mikor a 30-at elolvastam, már tudtam, hogy ők lesznek, pedig kihagytad az "év" szót.

Figyelj, szerintem ez több dolgon múlik. Egyrészt Justin Biebert én is megnéztem, hiszen érdekelt, hogy ki az, de attól még nem hallgatom. Sőt, aki a linkedre kattintott, na most az is megnézte.

Másodszor, ha 1986-ban YouTube létezett volna, a Bon Jovi kiakasztotta volna az internetedet. :D Főleg, hogy a lemez, aminek címadó dalát linkelted - ha igaz a pletyka - azóta máig ilyen 27 millió példányban kelt el kb. Justin Biebernek az egész munkássága ennyi, bár tény, hogy ma már letöltjük a zenéket. A nézettség ma már semmit nem jelent. Ha én holnap felrakok valami idiótaságot a YT-ra, például belehányok egy bugyiba, mindenki meg fogja nézni, hogy ki ez az idióta.

2014. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"egy igazi rock legenda legendás száma pedig még elsem érte justin számának a 10%-át "


Az "igazi rock legenda" nem a youtube-on pörgetik egy-egy számát, hanem beteszik a megvásárolt lemezét a megvásárolt audio rendszerükbe a megvásárolt házukban. Nem a youtube-os nézőszámokból kell kiindulni. Minek nézegetném a youtube-on, ha berakhatom tökéletes minőségben itthon? Még '80-as évekből is vannak CD-k itthon, felteszem, más rajongók is megvették anno. És az ő gyerekeik is odamennek a polchoz, leveszik és beteszik a lejátszóba.

Ezeknek a régi legendáknak a régi rajongóinak meg van az az előnye, hogy megvették a lemezeket, megveszik az újrakiadásokat is és nem a youtube-on nézegetik körbe-körbe, mert csak 13 évesek és anya nem ad rá pénzt. Meg nem is nőnek már ki belőle.


Kár ezen idegesíteni magad!

2014. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!