Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek a One direction...

Szerintetek a One direction tényleg meleg? Bármilyen vélemény jöhet ;)

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 18:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem melegek, csak nincs valami nagy tehetségük.
2015. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
NEM MELEGEK! Már megint csupa rosszindulatúság :(
2015. dec. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
b****** -.- .. nem melegek cseszd meg! ... már ti is kezditek ?! CSESZDMEG ... -.- B+ az ilyen úgy fel tud b*****!!! ... -.-
2016. jan. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Előttem szóló, nyugalom, nyugalom :D

Nem kell felhúzni magad.

Nem is értem...

Engem hidegen hagy, ha valaki fikázza a kedvenc együttesem.

2016. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mar bocsika de ez nem így megy. Miert vallanak be? Nem megy ez ilyen konnyen, gondoljatok mar bele, emberek!! :""D rengeteg 'rajongot' veszitenenek...a sok utalkozo uzenet alatt, pedig siman....hat....os.... hatalmas teher.lenne, szomorúság, depi... be le kéne gondolni mielőtt ki írjatok.
2016. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem ismerem őket. Ettől függetlenül: mi jelentősége van a szexuális irányultságuknak?
2016. febr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Nagyon nem. Nem lehet csak úgy bevállalni, hogy más vagy. Ezt, már bocsánat, de mégis honann szedtetek? Ha te meleg lennél, azonnal felvállalnád és kézenfogva járkálnátok a szerelmeddel....na, ne. Rengeteg 'rajongot' veszítenének, akár tönkre is mehet a karrierjük. Az igazi fanok (emberek) ott lennének, de az a baj, hogy ma már nem olyan itelkezesmentes a világ... sajnos. A sok utálkozástól pedig lelkileg tönkremehetnek, rosszabb esetben, depresszió...akár öngyilkosság...volt már rá példa, legalabbis én tudok róla. Mennyire rossz érzés lehet minden nap azt kapni Twitteren (elég híresek, azért) meg máshol, hogy: DÖGÖLJ MEG! meg Shut up (fogd be) vagy Fújjjj undorítóóó..meg miegymas... bele lehet betegedni, higgyétek el. Egyébként nem vagyok Directioner, de szerintem maximum a Larry lehet igaz. Sok a ráutaló jel... na meg van olyan, hogy albaratnő... utána kéne nézni a dolgoknak, mielőtt válaszoltok.
2016. márc. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!