Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek Pokorny Liát?...

Szeretitek Pokorny Liát? Esetleg találkoztatok már vele?

Figyelt kérdés
:)
2010. márc. 22. 18:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az Új Színházas kálváriája óta nem annyira kedvelt személyiség nálam, de szeretném hinni, hogy ő nem részese a néphülyítésnek ami a liberális baloldali értelmiség és politikai erők részéről zajlik.
2012. márc. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
73%

Mind úgy ítélkeztek, hogy nem ismeritek.

Lehet szeretni, meg nem szeretni, mint ahogy mindegyik másik embert, van az életének olyan része, ami nyilvános, (azért azon érdemes elgondolkodni, hogy tennénk mi, közemberek, ha pl. az a döntés, hogy otthagyjam-e a munkahelyem ekkora nyilvánosság előtt zajlana...mit mernénk mi lépni? mit mernénk mi mondani?)és van, ami nem nyilvános.


De az emberekkel általában kedves, közvetlen. Kívánom, hogy ezt megtapasztaljátok!:)

2012. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A CSISZ-ben látva eddig nem dobtam hátast tőle, kicsit okosabbnak gondoltam. A jóindulatával nincs probléma, sőt túl vajszívű is gyakran a gyenge/gyengébb produkciókkal szemben. Ha nem is feltétlenül a magas IQ-jáért, de másért biztos szerethető.
2012. ápr. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Lia abszolút nem buta Nő! Ne a CSISZ-ből vonj le következtetést hanem más produkcióiból mint pl a "Beugró" vagy a "Mindenből egy van" vagy nézd meg Színházban.
2012. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Nagyon szeretem:) Találkoztam vele, a múlt heti csillag születiken egymás mellett mentünk ki, és rámmosolygott.!:))
2012. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!