Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek Pokorny Liát?...

Szeretitek Pokorny Liát? Esetleg találkoztatok már vele?

Figyelt kérdés
:)
2010. márc. 22. 18:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
77%

Nem haragszom rá, és soha nem találkoztam vele. Mint mondtam rendes embernek tűnik, aranyos, jó fej, jó a humorérzéke, de a Beugróban kicsit idegesítő a nyomulása, sokzor túlzásba esik, és szinte mindig az jön ki hogy rámászik Rudira, minden helyzetet kihasznál hogy ezt megtehesse pedig Rudi láthatóan zavarban van,ha te nem így látod akkor valszeg más műsort nézünk...

Egyébként jó színésznek, és improvizálónak tartom de szerintem nem minden jelenetből kellene a szexualitás felé venni az irányt, szerintem egy idő után kicsit unalmas lesz hogy ha bárki kiejti a "tök, mogyoró, répa, feláll" szavakat rögtön arra gondol....

2010. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Beugróban láttam volna, de akkor más szerepelt helyette:( Szóval így nem láttam Liát. És szerintem egyáltalán nem idegesítő, hisztis vki...egy szeretnivaló, bájos színésznő:)
2010. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:

Igazad van, Lia tényleg egy szeretni való egyéniség. A beugróban tegnap este, a rendező mégegy női szereplőről beszétlt, lehet, hogy ősszel, már nem akarja Lia folytatni?

Több interjúban elmondta, szeretne még egy gyereket, elképzelhető, hogy elérkezetnek látja erre az időt. Nélküle pedig sok rajongott elveszítenek. Ti ezt, hogy látjátok?

2010. ápr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Lia szeretne gyereket, de kitől? Tudtommal nincs párja...vagy igen?

Meg a csapatnak vagyis a beugrónak van egy új csapattagja szóval már 5-en vannak de ő férfi és nem női szereplő.

2010. ápr. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
jah és lesznek majd meglepetés vendégek a beugróban vmikor női vmikor férfi szereplők...nem lehet, hogy ezt hallottad?
2010. ápr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
21:23 amúgy a rendező a beugró+ értette a női szerepet. Szóval nyugi Lia folytatja ősszel a Beugrót:))
2010. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

a rádióban mondta, de szerintem is a TV-re értette


ám nem hiszem, hogy Lia otthagyná, ha mégis,akk a nézettség nagyot esne

2010. ápr. 9. 13:58
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem higgyétek el Lia nem akar kiszállni a beugró+-ra értették a női szereplőt.
2010. ápr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Egyszerűen imádom :D
2010. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Lia korához képest rendkívül jól néz ki szerintem sok 20 éves csajnál is sokkal szebb. Amúgy egyáltalán nem nyomul Rudira hanem azért tűnik úgy mert a jelenet megköveteli tőle és ezt rendkívül élethűen előadja ezért egy fenomenális és sokoldalú színésznő. Én sajna nem találkoztam vele :(, de emélem egyszer sikerül. Amúgy sztem neki a Bekérdező fekszik neki a legjobban mert rendkívül jól tud visszakérdezni. Meg akar mégegy gyereket? Én szívesen csinálnék neki :)
2010. jún. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!