Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki le tudná nekem nagyjábó...

Valaki le tudná nekem nagyjából fordítani ezt a "Draw my life" videót? Alex Dorame

Figyelt kérdés
Tudom,értelmetlen kérdés,de nem nagyon értem,csak a rajzokból,meg egy-egy mondatot megértek.De nem igazán sikerül lefordítanom.Légyszi valaki nagyjából lefordítaná? https://www.youtube.com/watch?v=AiLnpg4FEU8

2015. nov. 26. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Sziasztok srácok, Alex vagyok és ma egy "draw my life"-ot fogok csinálni. Ha valaki nem tudná, hogy mi az a "draw my life" az az, amikor lerajzolom az életem attól mikor megszülettem egészen mostanáig. Elég érdekes lesz, remélem tetszeni fog nektek és kezdjük is el. Szerintem ki tudjátok találni, hogy az életem 1998 március 25-én kezdődött amikor megszülettem. Tuesonban születtem Arizonában. Kicsit korábban születtem ezért nem csodálkoztak, hogy pici voltam és 5 pound volam. ( nem tudom hogy ez kg-ban mennyi:) ) Nagyon szerettem aludni. Az anyukám egy repülőgéptársaságnál dolgozott és csomagokat küldött mindenfelé. Az apukám egy kórházban dolgozott de sok más helyen is csinált dolgokat. Amikor 1 éves voltam el kellett költöznünk egy másik városba, mert az apukám egy jobb állást talált. Én még nagyon kicsi voltam, de tudtam, hogy mi történik és búcsút kellett intenem a nagyszüleimnek és a nagyobb testvéremnek és el kellett költöznünk Douglas Arizonába. Ott találtunk egy házat ami megtetszett, nagy volt és volt egy nagy kertje is. Akkora volt a kert, hogy vettünk két kutyát. ( a nevüket is mondja de azt nem értem ) Aztán négy év múlva már elég nagy voltam ahhoz, hogy iskolába járjak. Nagyon izgatott voltam és magam is látni akartam, hogy milyen is az. Ott találkoztam 2 lánnyal és velük nagyon jóban voltam az egész iskolaév alatt. De ez az iskola bezárt és egy másikba át kellett mennem. Nagyon nem örültem, mert az összes barátomat elveszítettem. Az új iskolában nem voltak jófej gyerekek, furcsán viselkedtek belem ezért szomorú lettem. Ezért megint elköltöztünk amiatt, mert nem éreztem jól magam. Megint egy új ház és új iskola és minden kezdődött elölről. Az apukám alkoholista lett és elkezde bántani az anyukámat, mindig nagyon aggódtam miatta. Egy nap az apukám megütött enegem és anyukámmal elegünk lett. Eldöntöttük, hogy visszamegyünk Tuoglas (?) -ba. Megint együtt voltunk a nagyszüleimmel és a testvéremmel. Megint egy új iskolába mentem. Ötödikes voltam. Ott megismertem egy lányt akivel legjobb barátok lettünk. Ott lakott az utca túloldalán. Aztán középiskolába mentem. Elveszítettem Lisát. A középiskolában megint egyedül voltam és nem voltak barátaim. Az osztályban csúfoltak és nem szerettek mert nem voltam a legszebb az osztályban a szemüvegem miatt. Nagyon szomorú lettem és ez drasztikusan lerontotta a jegyeimet. Utáltam magamat és semmihez sem volt kedvem. Az egész középiskola ilyen volt, nagy nyomás alatt voltam. De ugorjunk a 10. osztályba ami kicsit jobb volt. Beteg voltam és nem mentem iskolába ami eléggé lerontott. Azt mondták, hogy nem mehetek tovább, mert túl sokat hiányzom. Ezért megint egy másik iskolába mentem 11. osztályba ami igazából egész jó volt. Örülök, hogy oda mentem. Sokan akartak a barátaim lenni, mert nagyon tetszett nekik a kék hajam. Boldog voltam de aztán visszahúzódóbb lettem és egyre rosszabb lett. Nem tudtam annyi emberrel lenni olyan sokáig. Ez egy éve volt és akkor eldöntöttem, hogy elkezdek videózni. Én is élvezni akartam és remélem más emberek is élvezték a videóimat. 2014-ben megcsináltam az első videómat ami egy haj tutorial volt. Nem tudtam, mi az a copyright. Sok like-ot és kommentet kaptam és a legtöbb pozitív volt. Aztán megkérdezték tőlem, hogy van-e kedvem egy közös csatornában lenni. Persze, hogy volt. Itt találkoztam a barátaimmal és a pasimmal. Örülök, hogy ezt csinálhatom csodálatos emberekkel. Egy dolgot megtanultam, hogy bármilyen rossz a helyzet, soha nem szabad feladni. Csak erősnek kell maradni. Köszönöm, hogy támogattok. Nagyon szeretlek titeket.
2015. nov. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,ment az ertekeles:))
2015. nov. 29. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!