Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Alex turner...

Szerintetek Alex turner (Arctic Monkeys) tényleg drogozik?

Figyelt kérdés

Már kb. 7 éve az ő zenekara a kedvencem, és az igaz, hogy stílust váltottak, de szerintem nem lettek beképzeltek.

Azt hallottam, hogy drogozik és piál, még interjúk közben és fellépéseken is úgy van. Ez igaz?



2015. aug. 28. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, ja, szörnyű, milyen emberek vannak.
2015. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%

Szia!

Valószínű, hogy drogozott már, de azok, akik azt állítják, hogy non-stop be van lőve, tévednek. Nem akarok sokat magyarázni. Persze, szereti a piát (vagyunk így ezzel egy páran), de nem alkoholista és nem is drogfüggő.

Legalábbis ez az én véleményem/én ezt látom. Gondolom sokan csak irigységből meg kötekedésből állítanak olyat, hogy állandóan be van drogozva.

Én csak remélem, hogy nem visz túlzásba semmit, és ez a többiekre is vonatkozik. Annyira szeretem őket.

Viszont cigizni tényleg sokat, től sokat cigizik. Bár letenné! Félek hogy rámegy az egészségére vagy megváltozik tőle a hangja.

Egyezek, szerintem se beképzeltek!!

Minden jót neked, rajongótárs!

2015. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Az utóbbi időben már a koncerteken is kicsit úgy nézett ki mint aki be van állva,de szerintem még mindig nem lehet azt mondani Róla,hogy drogozik. Legalábbis nem tűnik úgy. Tényleg nagyon sokat változott. Most már több időt fektet a The Last Shadow Puppets-zenekarba. Sajnálom,hogy ma már nem olyan,mint régen az "Arctic Monkeys-os" korszakában.

Remélem nem én vagyok az egyedüli aki még mindig kitart az Arctic Monkeys mellett.

Szép napot! :)

2016. szept. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem drogos, csak ösztönösen flegma, és felnőt, már nem egy kicsi gyerek.. Ezért lett más mint volt.. De akkor is Alex Turner csak egy van és nem létezik hogy drogossá váljon. Remélem..
2017. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!