Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Jogosan vagyok haragos?

Jogosan vagyok haragos?

Figyelt kérdés
A példaképem Michael Jackson.0-24-ben a zenéit hallgatom...És úgy rajongok érte,ahogy van.Nem csoda,mivel egy nagyon értékes embert veszett el a világ.És erre jönnek az osztálytársaim,akik Justin Bieberezik,azt mondják,hogy nőnek hitték...És mikor próbáltam megvédeni szegényt még csak letámadtak,hogy szerelmes vagyok belé.Nem szóltam semmit,és elmentem.Úgy kiakadtam,hogyha ott maradtam volna,biztos lekeverek neki 2-t.Lehet,hogy én vagyok elfogult.Nem tudom.Szerintetek jogosan voltam mérges? :/
2015. okt. 10. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Jogosan, csak valahol értelmetlenül. Ezzel adsz a szavukra, pedig:

1. Ha nőnek hitték, az az ő szegénységi bizonyítványuk;

2. Nem vagy bele szerelmes, ez a tényállás, innentől kezdve mondhatnak, amit akarnak. Ha ugrasz rá, még szórakoztatónak is találhatják, akkor pedig nem hagynak békén. Jól tetted, hogy otthagytad őket.


Persze megértem, az indulatokon nehéz uralkodni.

2015. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :3. Sokat segítettél.Csak hát szegény már meghalt,és mindig piszkálják... -.- R.I.P. ♥
2015. okt. 10. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele annyit. Tarts három lépés távolságot a dolgoktól... Ez a trükk. Nem kell személyes sértésnek venni, ha valaki szidja a kedvenc előadóidat, nem az anyukádat szidják és nem is téged.
2015. okt. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Csak mindenkinek van kedvence az osztályban...És pont az enyémet b*sztatják megállás nélkül. De nem érdekelnek mostmár ezek az agyi hulladékok.Megfogadom a tanácsod. :3
2015. okt. 12. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!