Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elhívtak, de nem merek menni....

Elhívtak, de nem merek menni. Jogosan érzem igy?

Figyelt kérdés
Barátnőm elhívott egy buliba, viszont nem csak ketten mennénk,mert ott lesz meg a baráti társasága, akiket én egyáltalán nem ismerek. Még egy buliban se voltam, viszont szívesen kipróbálnám, es ide is elmennek, ha csak ketten mennénk. Lehet bután hangzik, de én kicsit tartok a bulizástol, es az nekem csak megnehezitene a helyzetem, ha tulajdonkeppen egyedul maradnék, kirekesztve talan a társaságból. Mit gondoltok, tul aggódom a dolgot? 17/l

2015. ápr. 18. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lennél kirekesztve? Megismered a társaságát és kész. :D Többen jobb a buli.
2015. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd megbízható, nem iszik a bulikon, és a barátait is ismered esetleg látásból, és ők is megbízhatóak, akkor elmehetsz, csak vigyázz, ne igyál túl sokat, egy-két pohár bornál többet ne, lehet, ettől is fejre állsz majd, ha nem szoktad, csak arra vigyázz, nehogy valamit belekeverjenek az italodba, vagy valaki - ha már nem vagy teljesen magadnál - megerőszakoljon. Szóval elmehetsz, csak arra vigyázz, mennyit iszol. Máshova is el lehet menni, ha ki akartok kapcsolódni, vasárnap délelőttönként mondjuk menjetek el túrára többen, vigyetek magatokkal pikikezéshez kaját, pokrócot, amin kipakolhatjátok az ennivalót, nézzél ki útvonalakat pld. a

[link]


vagy itt:

[link]

2015. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy itt:

[link]

2015. ápr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!