Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elhívtak barátnőim discoba....

Elhívtak barátnőim discoba. De még sose voltam. Nem tudok 'úgy' táncolni ahogy ilyen helyeken szoktak a csajok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
hidd el menni fog az:) csak próbáld érezni a zenét.. észre se fogják venni h még nemtáncoltál discoban:)
2010. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik hogy nem tudsz táncolni, legalább megtanítanak és jót hülyültök közbe.
2010. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Menny el:) Egyet jobbra, egyet balra, egy kis popsi razas.. mas is ezt csinalja:p nem nagy ordongosseg:D Hidd el, belejossz majd:)
2010. jan. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Első:

Sokszor mondják, hogy magától menni fog, de ez általában nem igaz.

Nézd meg a többi lány hogy táncol, esetleg nézz viva-n club chart-ot, tehát tanuld el a többiektől, vagy a barátnőidnek is megmondhatod, hogy tanítsanak meg.

2010. jan. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Összevissza szoktam lötyögni, miközben arra gondolok, hogy az egésznek semmi értelme, és biztos mindenki hülyének néz.
2010. jan. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

uez van velem is :)

youtube-on dokk v bed beaches videokaz szoktam nézegteni, tükőr előtt gyakorolni:)

mostvoltam egy házibuliba ott ittunk picit és ha már a gátlások feloldódnak akkor már te se és más se nézi h h táncolsz:) (és nem fognak rá emlékezni:D

2010. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is voltam discóba de nagyon beégtem. Most suliba is alig merek menni holnap nem tom mit fognak mondani rólam. Nem ajánlom senkinek hogy elmenjen úgy discóba hogy nem tud táncolni, vagy ha elmegy akkor ne táncoljon. Előtte tanuld meg ha elmész.
2010. márc. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!