Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok az idióta...

Ti mit gondoltok az idióta Justin Bieber-ről?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 19:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
én meg a zenéjét nem szeretem, de mint fiú, igen izgató ... Persze sok az irigy, aztán mindjárt megy a bu..zás, pedig sztem simán csak király jól néz ki, az egy másik kérdés, hogy ez a generáció heterón is igencsak szeret adni magára külsőleg.... De ettől nem lesz homo se meg bi se.
2015. okt. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
0%
Ezek a szövegek hogy "idiota " szánalom is egyben.Ha megindokolnád miért tartod annak...A legtöbben csak a roszat látják benne ,de ha kicsit a függöny mögé néztek akkor láthatjátok hány embert támogat hány daganatos kisgyereknek segitett,volt hogy egy turnéjárol is elkésett mert egy rákos kislánynál volt benn.(Csinált hülyeségeket de annyi pénzel nem csoda hogy átessett egy ilyen időszakon)
2015. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
0%
JB egyaltalan idiota! En nagyon szeretem ot es a zeneit is.Nekem nagyon tetszenek a szamai.Nem kell ot le b*zizni csak mert feltekenyek vagytok. Es 2015-ra erett lett es komoly! Ugy hogy le a kalappal elotte!
2015. dec. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
sztem is, és még milyen állatul néz ki, azért ez se utolsó ... láttátok a nem régi aktképeit amiket Bora-Borán kaptak le róla? :) sztem nagyon jól néz ki ...
2015. dec. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Justin Biber nagyon tehetséges. Attól még hogy gyerekként kezdte nem torzul el a hangja. Valóban bele lehet bolondulni, hogy folyton újságírók, riporterek vesznek körül, viszont nem szabad fikázni. Michael Jackson 5 évesen lépett először színpadra, mégis milyen sikert aratott haláláig.

Sokan fikázzák Justin-t, de nincs rá okuk, max. irigykedhetnek. És már 22 éves, felnőtt, és enyhén szólva tehetséges nagyon! Aki pedig fikázza, az azért teszi, mert tudja, hogy soha nem juthat el idáig, mint Ő. NEM IDIÓTA! EZT TÖRÖLD KI! TE VAGY AZ! Nem is ismered. Nagyon kedves, és jó. És attól még, hogy a riporterek kihozták a sodrából, attól még nem azt jelenti, hogy idióta. Te is szoktál ideges lenni, akkor te is az idióta ....... vagy?????

Szerintem nagyon jó hangja van, mosolygós, helyes, lehetne magasabb, NEM idióta. És szerintem kedves, meg határozott.


Ez az én véleményem

2016. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Michael Jackson 5 évesen lépett először színpadra, mégis milyen sikert aratott haláláig. "


Én az 5-ös vagyok. Jacksonnak kivételesen erős magas hangja volt. Egyébként én nem akarok ám bunkó lenni, de amiket a Jackson 5 énekelgetett annak idején (ABC-1-2-3), hát az dalszövegnek nem nevezhető. Ez iylen giccses gyerekparádé volt, hogy juj e cukik. Gyerek szájából hiteltelen is, ha mást énkel. A magyarok sem azért szeretik a Pancsoló kislány c. dalt, mert micsoda társadalmi problémákra világít rá. Gyereksztárt értékeset énekelni én még nem láttam, és ez Jacksonra is igaz.

2016. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Justinnak nem a hangja a lényeg hanem h nagyon megfogja a személyiségével a fiatalokat. és nem véletlenül, na meg persze ehhez társul egy igen vonzó külső ...
2016. aug. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkozok vele Engem csak Michael Jackson érdekel
2017. ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!