Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ti mit gondoltok az idióta...

Ti mit gondoltok az idióta Justin Bieber-ről?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem érdekel.
2015. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
Tönkretette a 21. századi fiatalság oroszlán részét.
2015. aug. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%

Hogy mondhatod róla hogy idióta úgy, hogy nem is ismered?

Egyébként tuti valami "okos" pasi vagy, ha ilyet írsz ki.

Egyébként csak hogy érvényesüljön a női nem is: ő nem ididóta.

2015. aug. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem a kedvencem, de szeretem a számait. :) Alig várom, hogy halljam az új dalát, ami ezen a héten jelenik meg. :))
2015. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Hát Justin Biberről összetett a véleményem. Adott egy fiatal srác, aki nincs annyi idős, mint én. Olyan fiatalon kezdett énekelni, amilyen fiatalon szerintem nem szabad, mert tönkremegy a hangja. Ha lett volna benne bármi művésziség, akkor azt felnőttként tapasztaltuk volna meg. Túl korán bedobták. Persze lehet, hogy úgy is középszerű lett volna. Minderről a zeneipar tehet.


Persze az, amikor lebxzizzák, vagy azért utálják, mert hogy néz ki... nos az pont annyira érett, mint azért szeretni, ahogy kinéz. Sokan mondják, hogy nyávog, magas a hangja stb. Nem az a baj, hogy magas a hangszíne (Stevie Wonder, Michael Jackson, darren hayes, Freddie Mercury, Mika kezdeti évei stb.), hanem, hogy erőtlen, gyenge. A szövegek semmitmondóak.


Igazából nem hiszem, hogy JB bármit is gondol erről az egészről, szerintem a menedzserek már napra pontosan tudják, mikor fogják őt kidobni. Megtették már nagyobbakkal is, pl. a Bon jovi zenekarral is, csak ő észrevették ezt, és előbb rúgták ki.

2015. aug. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
2-es, de ha te sem ismered, honnan tudod, hogy nem idióta? vagy te ezt állíthatod, de a kérdező azt nem állíthatja, hogy idióta? érdekes álláspont...XD
2015. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Szánalmas, elkényeztetett fiú, férfinek nem nevezném.
2015. aug. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes hogy pont az én válaszomat pontozták le. Tudom, hogy nem dől össze a világ, de mondjuk nem nagyon látok egy másik objektív választ se.
2015. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
36%
szardugó
2015. aug. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
28%
Éppen most hallgatom az új dalát, látom fáj valakinek, hogy én szeretem a zenéjét. :)
2015. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!