Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Violetta Live! Van valami terv?

Violetta Live! Van valami terv?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék találkozni Tiniékkel. De tényleg! Előre szólok, hogy azok az utàlók, akiknek elszomorítóan unalmas az életük és a Violettát fikázzák unalmukban NE VÀLASZOLJANAK!

Na szóval nagyon akarok Tinièkkel talàlkozni egy autogram vagy fotó ereéig. Platinajegyre nincsen pénzem, csak annyit tudok, hogy a Four Season hotelben lesznek (én is ott fogok megszállni).Van valami esély a találkára? Ha igen, KÉRLEK írjatok. Megoszthatod a saját ötleteidet, elképzelèseidet is. Akár közös akcióba is foghatunk :)



2015. aug. 15. 19:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
jó, hát figyelj...állj oda a four seasons elé, és várjad...én nem alázkodnék meg egy k_rva képért...de te döntésed. én tavaly beszéltem ott mark hoppus-szal, mikor itt volt a szigeten a blink 182, de nem odapofátlankodtam, hanem volt egy kis protekció, és meg volt beszélve.
2015. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Jó neked... Sajna csak nagyon-nagyon sok pénzért (ami nem 150 000 ft és nem is 500 000) lehetne (szerintem) Tiniékkel megbeszélni egy ilyen találkozót, ahol fél órára beszélgethetnénk, amit meg is értek, mert ha 10 000 ft-be kerülne egy ilyen tali, szegényeknek nem lenne idejük WC-re menni se. Én is voltam a fesztiválon, ott a legnagyobb sztárok is beültek a nagy hobók mellé egy italra (megvan a green day énekesének pohara), szóval közvetlenebbek voltak. De gondolom Violettáék nem fognak a szigetre menni, mert elvileg gyerekeknek szól (17 éves vagyok, nem érdekel, szeretem), úgyhogy nekem marad a koncerten való figyelés, illetve, hogy odamegyek a four season elé, a több ezres tömegbe, hátha.
2015. aug. 18. 07:47
 13/17 anonim válasza:

Szia! :)

Megkérdezhetem,hogy honnan tudod,hogy ott fognak megszállni? Én is nagyon szeretem őket,és nagyon szeretném őket látni,de a platina jegy nagyon drága! Csak azért érdekel hogy honnan tudod,mert sok helyen kerestem és én nem találtam semmi infót a szállásukról. :( Egyébként nem tudod,hogy pontosan melyik nap érkeznek Magyarországra? Köszi előre is a választ :)

2015. aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Szia! Eddig, minden országban a Four Season hotel-láncban szálltak meg, és a Facebook-jukon is be van jelölve nekik a Four Season. Így az a következtetés, hogy Magyarországon is ott lesznek. :)

Hát figyelembe véve azt, hogy a színpad felállítása 20 órát vesz igénybe, hogy még próbálniuk is kell és, hogy 26-án van az utolsó koncert,olyan 27-28-án. De szerintem inkább 27-én. :)

2015. aug. 24. 20:35
 15/17 anonim válasza:

Köszönöm :)

A hotelben azért nem voltam biztos,mert vettem egy Popcorn csajok újságot amiben interjú volt Martina Stoessellel. Az egyik kérdés az volt: Nagyon elegáns helyeken szálltál meg Európában? A válasz: Nem voltak túlzottan fényűzők,de ez nem zavart. A legfontosabb szempont amikor turnén vagy,hogy közel legyen a fellépés helyszíne. Mindig a stadionok és arénák környékén foglalunk szállást,megkönnyíti a felkészülést. De attól még lehet,hogy abban a hotelben lesznek csak emiatt nem voltam benne biztos. :)

2015. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
hali én nem foglak szekálni lesz kerités vagy ha nem én is ott leszek én a 4.-re megyek 30.-án te?
2015. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Közel sem a Four Seasonban szálltak meg, hanem a Buddha Bar Hotelben. Ez egyébként Jorge youtube csatornáján található videóból is kiderült.
2015. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!