Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Violetta Live! Van valami terv?

Violetta Live! Van valami terv?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék találkozni Tiniékkel. De tényleg! Előre szólok, hogy azok az utàlók, akiknek elszomorítóan unalmas az életük és a Violettát fikázzák unalmukban NE VÀLASZOLJANAK!

Na szóval nagyon akarok Tinièkkel talàlkozni egy autogram vagy fotó ereéig. Platinajegyre nincsen pénzem, csak annyit tudok, hogy a Four Season hotelben lesznek (én is ott fogok megszállni).Van valami esély a találkára? Ha igen, KÉRLEK írjatok. Megoszthatod a saját ötleteidet, elképzelèseidet is. Akár közös akcióba is foghatunk :)



2015. aug. 15. 19:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

Ne legyél naiv ennyire. Nyilván azért találták ki a drágább jegyet ilyen extrákkal, hogy ebből is üzletet csináljanak és még több pénzt csaljanak ki a szüleitek zsebéből. Minden más lehetőséget megpróbálnak jól elzárni.

Meg aztán az is ott van, hogy oké, hogy rajongó vagy meg fontos neked, de ebben az is benne vagy, hogy szereted ezeket az embereket, nem? Hát nem tudom mennyire jó módja ezt úgy kifejezni, hogy a kevés pihenésre szánt idejükben is zaklatod őket. Ami egyébként elég könnyen átmehet szabálysértésbe vagy bűncselekménybe... Inkább tiszteld meg őket azzal, hogy hagysz nekik egy kis nyugalmat.

A disney filmekben működnek az ilyen trükkök meg taktikázások, a való életben nem, csak a bokádat ütheted meg, illetve reálisan nézve csak csalódott leszel.

2015. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kedves előző, én értem, amit mondasz, de nem hiszem, hogy szabálysértés lenne, ha reggel odamennék a hotel elé, vagy (ha ott fogok megszállni) reggel a recepción fogok ülni, hátha összefutok velük. Azért nem a szobájukba vagy a backstage-be készülődök betörni, szimplán csak össze akar futni velük, terméyzetesen "véletlenül".
2015. aug. 16. 07:54
 3/17 anonim ***** válasza:
86%

nem tudom, ki ez, mi ez, de a szállodák előtt egy csomó rajongó és autogramm vadász szokott tolongani, amikor valami sztár érkezik. ebben nincs semmi különös, a sztárok és a szállodák is megszokták már.

hogy rá se bagózik, vagy esetleg direkt másfelé megy ki, hogy ne is találkozzon velük, vagy esetleg megáll és még foglalkozik is a rajongókkal, az sztáronként, hangulatonként és a rajongókhoz való hozzáállásuktól is függően változik. ha te ilyen nagy rajongója vagy, akkor biztos ismered a vele kapcsolatos történeteket, hogy mennyire szokott közvetlen és barátságos lenni ilyen helyzetekben a rajongókkal.


a szállodán belül kb. hasonló esélyeid vannak, mint kint - lehet jobb és rosszabb is, attól függően, hogy ő hogy kezeli a dolgokat.


az mondjuk elég viccesen hangzik, hogy van pénzed megszállni a Four Seasonsben, de nincs pénzed platina jegyre...

2015. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

És csak úgy mondom, hogy egyes okok miatt nem tudtam venni platinajegyet, de ez személyes.

2015. aug. 16. 18:23
 5/17 anonim ***** válasza:
szálj le a földre :D örülj neki, ha 25ezerért láthatod őket 10-20 méterről a koncerten...XD
2015. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kérdező hányas szektorban ülsz a koncerten?
2015. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A four seasonsbe ha mondjuk 2felnott es egy gyerek száll meg akkor 120000 egy éjszaka! Akkor mar miért nem platina jegyet vettél ?
2015. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Mint mondtam, személyes okok miatt, előző.

És miért akarod tudni, hogy hol ülök? Mit érdekel az téged? Mint az oviban, könyörgöm :')

2015. aug. 16. 23:54
 9/17 anonim ***** válasza:
hát ott vagyunk :D egy nem ovis rájönne, hogy nincs ilyen "praktika" amivel büntetlenül le lehet rohanni akármelyik sztárt egy közös képért...
2015. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Oh, előző!

Igen, képzeld leáll. Ha egy több ezres tömegben vagy, kevés az esély, de ha csak páran lesznek körülötte, akkor igenis ad. Hogy honnan tudom? Több (száz) kép van a neten, amin hotelek előtt/a városban készítettek egy fotót a Violetta sztárjaival. Igen "biztos" csak megjátszák. Aha. Tuti min. 150 000 ft-ért fotózkodtak. Aha. Tuti csak photoshop. Ne legyetek már ennyire "komolyak". A mai szemét világban igenis vannak még jó emberek.

2015. aug. 17. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!