Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek szép Palvin Barbara?

Szerintetek szép Palvin Barbara?

Figyelt kérdés
Miért ilyen felkapott, miközben nem is annyira szép? Örülök, hogy van miért "híresek" lennünk, de szerintem akkor sem szép smink nélkül.

2015. júl. 25. 11:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mindenki mondja hogy az utcán szebb lányok vannak,csak egyszer küldene képet bárki szebb lányról :D de senki se tud,csak mondani...
2015. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

[link]

Ezen gyönyörű, beismerem

[link]

smink nélkül közel sem annyira.

2015. júl. 27. 11:02
 13/20 anonim ***** válasza:

[link]



itt sincs rajta smink ,még is szép,attól függ hogy mennyire veszik jó szögből

2015. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
innen látom az alapozót és a szempillája és szemöldöke is ki van húzva. igaziból sokkal világosabb a szemöldöke..
2015. júl. 27. 11:20
 15/20 anonim ***** válasza:

Azért hívják modellnek, nem a természetes szépség nagykövetének.

A modelleket a fotózás témájához hangulatához alakítják a sminkkel, hogy bemutassanak, eladjanak egy terméket, ez nem csini lányok fotózgatása.

2015. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

utolsó, ha nem mondod hülyén halok meg.

de ennyit erről, sminkkel lehet szép bárki, itt inkább a tehetségen van a hangsúly, mint a szépségen.

2015. júl. 27. 16:57
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen kérdezõ, azon a van a hangsúly, ezzel válasozltam a kérdésedre, miszerint miért lett annyira felkapott, ha nem is annyira szép. Mert tehetsége van a modellkedéshez, nem a relatív szépsége miatt.
2015. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mondhatod kérdező de nem mutattál még szebb lányt nála :)
2015. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Ha nem tolakodás,küldenél a híres-neves barátnődről képet! Kiváncsi lettem,mivel nem tudom már mi számít igazán szépnek mások számára. Viszont abban egyetértek,hogy vannak szebb lányok-nők Palvin Barbaránál,hogy csak egyet említsek,aki számomra nagyon szépnek látszik-Irina Shayk!
2015. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Még smink nélkül is korrekt, van benne x-faktor.
2015. aug. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!