Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek szép Palvin Barbara?

Szerintetek szép Palvin Barbara?

Figyelt kérdés
Miért ilyen felkapott, miközben nem is annyira szép? Örülök, hogy van miért "híresek" lennünk, de szerintem akkor sem szép smink nélkül.

2015. júl. 25. 11:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. Mondjuk a szépség relatív és a modellség nem csak a szépségbõl áll, az egyedi arc és a mozgásban, kifejezésekben való tehetség, a kisugázás a fontosak. Ezek nyilván megvannak neki, ha ennyire befutott.
2015. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Szerintem helyes,de vannak nála sokkal szebb és csinosabb lányok is. Valószínűleg jókor volt jó helyen,plusz sok esetben szerencséje van.A L'Oréal hozta meg neki az igazi "hírnevet"(ha ez annak számít),anélkül nem lenne ilyen felkapott. Bár számomra néha idegesítő,ahogy beszél,nyilatkozik. Axente Vanesszát jobban kedvelem,mint modellt!
2015. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. És azon kívül a kisugárzása is jó. Amúgy nem csak a szépség számít a modell szakmában sem...nem a két szép szeméért kap felkéréseket a cégektől, újságoktól, bármire. Hanem mert karakteres, alkalmazkodó, jó vele dolgozni (fotózni). Ha egy hisztis nagyképű lány lenne nem ott tartana ahol van...
2015. júl. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, szerintem is helyes, de ennyi. nem mondom, hogy nem szép, de barátnőm pl sokkal szebb.
2015. júl. 25. 11:58
 5/20 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szebb, de nem tudja hogyan kell helyesen pózolni, érzelmeket kifejezni a kamera elõtt, hogyan kell együttmūködõen dolgozni a modellszakma sokszor bonyolult embereivel, hogyan legyen megnyerõ és rendelkezzen olyan kisugárzással, amivel magára vonja az emberek figyelmét.

Ezek és a karakteres vonások sokkal fontosabbak, mint a szépség.

2015. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

4. mi alapján jelented ki hogy valaki szebb a másiknál?ilyenkor oda kell írni hogy "véleményem szerint"

mert így már nem tényként fogod közölni,és kíváncsi vagyok a barátnődre,hogy nem csak szerinted szebb-e de a nagyközönség szerint is :) mert valamiért kétlem

2015. júl. 26. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy a barátnőmet a nagy többség szebbnek tartaná, bár ez relatív igen, akkor is van mindenkinek szeme és a barátnőm szebb.

Bár mondjuk lehet a szépségeknél nem azt nézik, hogy szép-e, hanem, meg van határozva, hogy milyen szabályosnak kell lennie az arcának, stb. Pl Serdült Orsi is kifejezetten csúnya szerintem ahhoz képest, hogy szépségkirálynő lett.


Igaz, hogy szépség nem minden és el kell tudni adnia magát, de szerintem ez a Palvin olyan fogyatékos fejeket vág a képein nem tudom miért. Mint aki beszívott. De biztos ez a dolga és csak én látom így.

2015. júl. 26. 11:31
 8/20 anonim ***** válasza:

"Biztos vagyok benne, hogy a barátnőmet a nagy többség szebbnek tartaná" És miért vagy benne biztos?Csak mert szerinted szebb?vagy mi alapján vagy benne biztos?megkérdeztél 1000 embert hogy melyikük szebb?


Az írásod alapján eléggé irigynek tűnsz,de bizonyíthatod azt hogy szebb a barátnőd,de gondolom itt már inkább hátrálsz :)

2015. júl. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Azért elég nagy túlzás azt mondani rá, hogy nem szép. Bár magasról letojom Palvinbarbit, és s többi modellt, azért egy picit piszkálja a csőröm, amikor valaki ekkorát túloz. Én pl. mélyen megvetem dzsásztin bíbört, de mégsem mondom rá, hogy ronda, mert nem az, és mert nem érdekel.
2015. júl. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

nem azt mondom, hogy egyáltalán nem, de ahhoz képest az utcán látok szebbet.

Nem kell megkérdezni senkit, mert minden pasi őt akarja én meg féltékenykedek. Nem vagyok elfogult, szép ez a Palvin, de barátnőm mellett inkább csak helyes.;)

2015. júl. 26. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!