Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van az, hogy Flour Tomi...

Miért van az, hogy Flour Tomi még 4-5 évvel ciki volt most meg, hogy wellhello néven van az ecsethajúak azt dúdolják?

Figyelt kérdés

Az ami nem tetszik nekem benne, hogy nem más, mint egy olyan ember aki pénzért eladja magát.

Itt egy példa:Wellhello:Rakpart"...Az összes lájk aminek titka lehettem"-ez arra buzdítja a fiatalokat, hogy a lájknak a Facebookon olyan fontos értéke van.

Egy másik példa:Wellhello:Apa vedd meg"...mert jó sok pénzünk van" "SWAG meg YOLO"-egy ribizli ezt a számot énekelte és amennyire tetszett a dalszöveg neki a gyomrom kavargott tőle.



Az a kérdésem, hogy eddig a legcikibb alak aki ugyanazért lett közutált, mert eladta magát és villogott a semmire. Mára meg mindenféle "divatmajom" odavan érte és lemerem fogadni, hogy akkor amikor ő volt az akit akkor divat volt kifújjolni akkor meg ő azt homokosozta meg gáznak mondta.

Talán ennyire egy olyan társadalomban élünk ahol nyíltan felvállalhatom, hogy csak eladom magamat és egy lájkmániás divatmajom vagyok?



2015. júl. 3. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert 4-5 éve még nem volt divat az "ecsethaj"
2015. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

"Apu vedd meg."

Hallottad már azt a szót, hogy szarkazmus/irónia?

Az egész zene annak az életstílusnak a kigúnyolása.

De ha ennyi nem jött le egy popzene szövegéből, akkor nem csodálkozom, hogy az irigység és mások fikázása köti le az agykapacitásod nagy részét.

2015. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem nem esik le neki csak tudod ha ez szarkazmus akkor mért csak a divatpicsäk és a páwák hallgatják akikről szól? nem vetted még észre? Ez fordított irónia maguk dicsérésére, nem pedig saját maguk gúnyolására amúgy is rohadtúl idegesít minden normális embert hogy már csak pukra féle "rappet" és ilyen wellhello féle pop-szärt lehet hallgatni ha pedig nem azt hallgatod akkor kiközösítenek a társadalomból... gratulálok magyar állampolgárok!
2015. júl. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

A Rakpart szövege a következő: "Minden LÁNY akinek titka lehettem". Ne tévesszük össze...

Másrészt. Az "Apa vedd meg" egy paródia azokról az emberekről akik valóban így élnek.

Fluor régi számai nem túl jók, azokban valóban felszíesség érződik. De amióta megalakult a Wellhello azóta - az én véleményem szerint - remek dalok születtek például a Rakpart és a Sokszor volt már így. Régebben nem kifejezetten szerettem Fluort, de amióta egy kicsit érettebb témákról énekel azóta szerethető lett a számomra.

Persze ez csak az én véleményem. Senkit nem szándékozok ezzel megsérteni.

15/L

2015. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nemes egyszerűséggel azért, mert változott. Azért van különbség a a mizumizumizi és halenda illetve az apuveddmeg és rakpart között. Sokkal tartalmasabbak a szövegek, van (valamilyen) mondanivalójuk, történetük. Fluor is lassan 30 most már. Azt sem árt tudni, hogy Fluor eredetileg sokat mondó, intelligens rappel kezdte, csupán a médiába ez nem kerülhetett. Kihasználta a helyzetet, amikor elhúzták előtte a mézesmadzagot. Hiába mondjuk, hogy mi nem adnánk el magunkat, eladnánk. Sajnos a pénz nagy úr. Én is megutáltam egyébként, aztán rátaláltam az utolsó számaira (háttal állok, felébredni máshol, szembesáv) és rájöttem, hogy végre jó számokat készített. Ezekkel már tudtam azonosulni, aztán jött a WellHello, ami újra divatot teremtett Fluor számára. Ahhoz, hogy valami menjen a médiában, legyenek fellépések, ahhoz azt kell adni, ami a népnek kell. Annak a népnek, akik eljárnak koncertekre, fesztiválokra. Egyébként is divat lett mostanság ez a stílus, Punanny Massif, HalottPénz, WellHello, DiazMentha, Hősök stb. Felnőtt az underground hiphop generáció, és médiabaráttá varázsolták. Ennyi a történet.
2015. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Minden lány kinek titka lehettem"!!
2015. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 LuckeYfan válasza:
41%

Diaz😀


Szoval igen diaz az oka hogy hires olyan jo zeneket csinal es olyan jo a hangja es hogy most kialakult a wellhello (nagyon orulok hogy kialakult)sokkal hiresebb

De most komolyan szerintetek meno volt a mizu?

Na mizu aztá

De amugy a wellhello a kedvencem😀

2015. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden lany kinek titka lehettem... Amugy ironia ? Mi az egy tablet ? .
2015. okt. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 I.B.T. ***** válasza:
17%
Gyűlölöm az összest. Legszívesebben a kutyám elé vetném az összes páwag*cit.
2016. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért sikeres mert más lett a cél közönség!!Amíg "Mizu"-zott az összes jött-ment meghallgatta,de arculatot váltott ,zenei hangzást!!... és most figyeljetek :Nem falunapokon lép fel,nem discoc ban hanem fesztiválokon!!Ez azt jelenti hogy fizető képes közönsége van...a fesztiválozó emberek jelentös szamban elvont egyetemisták illetve (Ex egyetemisták akik mára családodok)viszont nagyon huségesek....példáil van a Kistehen zenekar aki a 2000 es évekelején volt népszerű..a szigeten akár 2016 ban is 7ezren váltanak rá jegyet a huséges rajongog ,mig egy tinisztár ..mizu vv béci ,anti fitnes tini szaroktól elfordul a tiniből felnott lett közönség.......jah es még valami petőfi rádio közöségge értékesebb és összetartobb mint egy mint egy class fm é...........stb
2016. febr. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!