Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ez tényleg ciki?

Ez tényleg ciki?

Figyelt kérdés

Szeretek rendezvényekre járni és, ha van alkalmam akkor az előadóval csinálok közös képet. Egyre több sikerül és én ezért nagyon boldog vagyok, mert később nagyon jó érzés lesz visszagondolni ezekre a dolgokra és van róla egy kézzel fogható emlékem is. De nemrég megkaptam, hogy ez milyen gáz, olyan leszek már, mint Kiszel Tünde, hogy mindenkivel közös képet akarok csinálni. A képeket egyébként Facebook-ra felrakom és ennyi..

Ez tényleg gáz lenne?


2012. ápr. 1. 11:03
 1/6 anonim válasza:
sztem nem gáz :3
2012. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem az. Nem cikibb, mint autókkal fotózkodni, pedig az még menő is. :)
2012. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

'Ciki' nem létezik, csak megfelelés kényszerben szenvedő emberek.

Ha neked ez tetszik és örömet okoz, akkor csináld, akinek pedig ezzel baja van az ne csinálja utánad, de kussoljon.

2012. ápr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Doruss ***** válasza:
Előző válaszolónál a pont. Ne törődj velük. A lényeg, hogy, ahogy írtad is, főleg magadnak csinálod emlékbe, nem pedig úgy gondolkodsz, hogy "na most lefényképezem magam vele és felteszem facebookra, biztos mindenki lájkolja majd és tök menő leszek", mert az tényleg gáz lenne. De ezzel így semmi baj nincs.
2012. ápr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki azt mondja, hogy ciki az irigykedik. Nekem is van SP-től autogrammom mégse szeretem csak kértem hülyeségből:)
2012. ápr. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem az ilyen dolgok tök királyok. ^^
2012. ápr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!