Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki megmondaná a múmia...

Valaki megmondaná a múmia című film rendezőének az e-mail címét?

Figyelt kérdés
Semmi baj ha angol hiszen perfektül vágom az angolt és csak azt szerettem volna megkérdezni hogy mikor lesz múmia 4 de ha ti akarjátok megválaszolni a választ kérlek nagyon szépen írjatok mert számomra ez egy nagyon fontos üzlet lenne sok benne a tét.köszi szépen.És ha kérhetem terjesszétek szét ezt a kérdést mert nagyon fontos üzletem van ezzel és a tét is nagyon sok,csak nem szeretnék konkrétumokat irní egy públikus oldalon de leírhatom privátban.

2015. jún. 6. 16:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"ahogy látom te szeretsz vitázni biztos nincs sok ember aki egyetért veled" Csak a nálam butábbakkal

"Látod így tűnhet úgy hogy igazam van"

Nem nem tűnik,nem is értem hogy minek másoltad be,semmi értelmeset nem írtál hozzá,de ha észreveszed megint olyannal próbálsz védekezni amivel én támadlak

"Nem fog érdekelni ha 1 évig is tart ez de én már az életemben elég rosszat éltem át szóval már hagyom hogy az élet adjon még több pofont"

Hát ez nem tűnik túl logikusnak de ha te akkor mazochista vagy akkor jó :O Ebben az országba mindenki egy poklot megjáró tűzben edzett férfi :D

2015. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Először is:Semmi köze nincs ahoz amiket már átéltem

Másodszor is:Nem is egy országban élünk

Harmadszor:"de ha észreveszed megint olyannal próbálsz védekezni amivel én támadlak"

Éppen ez én csak védekezek hogy hagyj békén és felejdst el a kérdést de akkor miért is támadsz?

És légyszíves ezt válaszold meg miért is írtad nekem ok nélkül hogy sz*pd ki?

2015. jún. 15. 17:47
 23/24 anonim ***** válasza:

Miért vagy ilyen értetlen?:D már leírtam nem egyszer,ekkora fa**szság kérdésre ilyen választ érdemelsz :D

És addig nem fogom abbahagyni amíg rá nem jössz.

2015. jún. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Én meg addig nem hagyom abba amíg te rá nem jössz hogy kedvesebbnek kell lenned az emberekkel ha nézel emberi test és elme csatornákat akkor rájössz hogy ez még káros lehet neked :D
2015. jún. 15. 18:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!