Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki megmondaná a múmia...

Valaki megmondaná a múmia című film rendezőének az e-mail címét?

Figyelt kérdés
Semmi baj ha angol hiszen perfektül vágom az angolt és csak azt szerettem volna megkérdezni hogy mikor lesz múmia 4 de ha ti akarjátok megválaszolni a választ kérlek nagyon szépen írjatok mert számomra ez egy nagyon fontos üzlet lenne sok benne a tét.köszi szépen.És ha kérhetem terjesszétek szét ezt a kérdést mert nagyon fontos üzletem van ezzel és a tét is nagyon sok,csak nem szeretnék konkrétumokat irní egy públikus oldalon de leírhatom privátban.

2015. jún. 6. 16:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De ki is kezdte?
2015. jún. 14. 20:09
 12/24 anonim ***** válasza:
te a hülye kérdéseddel :D
2015. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
De te ilyen intelligens embernek irtad le magad.Csak hogy egy intelligens ember nem ír egy másik embernek hogy sz*pd ki.Szóval ha annak tartod magad akkor nagyon tévedsz.
2015. jún. 14. 20:36
 14/24 anonim ***** válasza:
"De te ilyen intelligens embernek irtad le magad" Erre maximum következtetésből gondolhattál,és megint hülyeséget gondoltál :D Egy szóval se mondtam hogy intelligens vagyok,csak azt hogy te nem!
2015. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Megint agresszív vagy még látnom sem kell.
2015. jún. 14. 20:47
 16/24 anonim ***** válasza:

15. Te milyen képességgel látsz át a monitoron?:D Vagy mi alapján következteted le agresszív vagyok?Agresszívan olvasod fel vagy mi?:D

Én teljesen higgadt vagyok,semmi agresszivitás nincs bennem

2015. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

És te milyen módon látod hogy én nem vagyok intelligens?

Meg amúgy most is csak magadat fényezed vedd már észre magad ember te nem ismersz engem szóval nem muszáj ok nélkül lehordanot mert csak szólok ha te kezded én nem hagyom egy ilyennek magam szóval most akármilyen helytelen és durva a mondatom nem hagyom egyszerűen egy ilyekkötekedő embernek mint te szóval befoghatod.De tudod hogy mi a te bajod egyszerűen hülye vagy.

2015. jún. 14. 20:58
 18/24 A kérdező kommentje:
Semmi agresszívitás nincs benned mond a pucér falnak ember csak ennyit mondok eddig nem akartam ilyen durva lenni de ügyes vagy kihoztad belolem.
2015. jún. 14. 21:02
 19/24 anonim ***** válasza:

"De tudod hogy mi a te bajod egyszerűen hülye vagy"

A legtöbb buta ember védekezése ha már nem tud semmilyen érvvel feljönni az ösztöneire hallgat és hogy mentse magát támadni kezd a saját tulajdonságával hogy elterelődjön magáról a téma és hogy saját magamat védjem ezután :)

"És te milyen módon látod hogy én nem vagyok intelligens? "

A kérdésedből és a megnyilvánulásaidból,a reagálásaidból,egyszerű leszűrni,de ha idősebb leszel biztos te is látni fogod

"mert csak szólok ha te kezded"

még mindig te tetted fel ezt az idióta kérdést :D

" befoghatod"

Meg se szólalok már 2 órája :D

És ne hagyd hogy idegen emberek akik számodra semmit se jelentenek kihozzanak a sodrodból,csak egyszerűen amíg nem leszel elég értelmes ne vitázz mert nem fogsz győzni és ilyen gyerekes kirohanásokba kezdesz

2015. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
ahogy látom te szeretsz vitázni biztos nincs sok ember aki egyetért veled.És ha már te annyira szeretsz másolni és beilleszteni akkor én is mutatok neked egy verziót "ne vitázz mert nem fogsz győzni" ez is egy példa.Látod így tűnhet úgy hogy igazam van ha csak egy kis részletet írok be úgy hogy ha már érveket hozol fel akkor igaz is legyen.Nem fog érdekelni ha 1 évig is tart ez de én már az életemben elég rosszat éltem át szóval már hagyom hogy az élet adjon még több pofont
2015. jún. 14. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!