Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Valaki megmondaná a múmia...

Valaki megmondaná a múmia című film rendezőének az e-mail címét?

Figyelt kérdés
Semmi baj ha angol hiszen perfektül vágom az angolt és csak azt szerettem volna megkérdezni hogy mikor lesz múmia 4 de ha ti akarjátok megválaszolni a választ kérlek nagyon szépen írjatok mert számomra ez egy nagyon fontos üzlet lenne sok benne a tét.köszi szépen.És ha kérhetem terjesszétek szét ezt a kérdést mert nagyon fontos üzletem van ezzel és a tét is nagyon sok,csak nem szeretnék konkrétumokat irní egy públikus oldalon de leírhatom privátban.

2015. jún. 6. 16:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces vagy :)
2015. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Még egy zárt osztályos.
2015. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
szo.pd ki
2015. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

utólso válaszadó

sz*pd ki te és csak akkor irjál ha már megtanultál hülye nyomorult debil kölyök.

2015. jún. 9. 17:37
 5/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Aki ilyen szintű inkompetenciát mutat mondattagolásból mint te, az inkább ne papoljon senkinek írástudatlanságról. xd

2015. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
4. Én tudok írni,de neked van gondod egy értelmes mondat leírásával
2015. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Persze látom pont a mondat végén sehol.
2015. jún. 14. 12:07
 8/24 anonim ***** válasza:
7. Megint nem értetted,a mondat attól még értelmes hogy nincs a végén pont,de neked egy értelmes összetett mondat leírása se megy,és nem csak hogy nyelvtanilag borzalmas de mondattanilag is.Na meg mit kezdjek a pontoddal?Írogasd ha akarod,attól még értelmezhető a mondatom (bár látom neked ezen múlik) és nekem ez számít,nem az hogy az akárhány száz oldalas helyesírási szótárnak tökéletesen megfeleljek,de te lapozgasd mert neked súlyosabb problémáid vannak.
2015. jún. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
8. Ha nekem a helyesírással akkor neked az önuralmaddal van gond mert idegen embereknek nem szokás csak úgy leírni,hogy sz*pd ki.
2015. jún. 14. 19:58
 10/24 anonim ***** válasza:

9. Nem tudsz támadni a helyesírással,ezért gyorsan áttértél másra hogy azért se te veszíts,de hidd el én teljesen nyugodt,megfontolt vagyok,és az ilyen idióta kérdésekre ennél értelmesebb választ nem is fogsz kapni,na meg ha már az önuralomnál tartunk ,kinél is van gond?:)

"sz*pd ki te és csak akkor irjál ha már megtanultál hülye nyomorult debil kölyök."

2015. jún. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!