Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tony Benett és Lady Gaga...

Tony Benett és Lady Gaga összeházasodnak, tud erről valami bővebbet valaki, hogy mikor lesz a házasságkötés napja?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 16:42
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
normálisak vagytok?? :D :D :D jézusom. engem nem az intim élete érdekel,hanem az,hogy mikor lesz a házzasságkötés napja. én ugy tudtam,hogy október elején lesz.azt gondoltam, hogy valaki tudja majd a pontos dátumot is.
2015. ápr. 26. 17:35
 12/19 anonim ***** válasza:
Miért érdekes ez?Talán te is beszállsz a buliba,vagy te fogod vinni a menyasszony ruháját? Esetleg házzaságtörő vagy? Elég majd ha a papbácsi megkérdezi ott,tud e valaki valamit felhozni mentségül,hogy a házasságkötés ne valosúlhasson meg.Mi a jó büdös frászkarikának neked ez a pontos dátum mizéria ezzel a repedtsarkúval??
2015. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hol lesz már megint lagzi,hová kell menni zabálni??:DD
2015. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát apám,ha te oda be tudnál jutni zabálni én lufi helyett a feleségemet fogom reptetni egy szakadt dróton öreg a liszt feribácsi repterén,holnap a déli órákban.:D
2015. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Azt is szívesen megnézzük én mindenre vevő vok:)))))))
2015. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
nektek elmentek otthonról:D
2015. ápr. 26. 17:56
 17/19 anonim válasza:
nincs màs dolgotok, hogy àllandòan ilyesmivel foglalkoztok? Ki a fenèt èrdekelnek a celebek? az ilyen hülyesègre pazaroljàtok az idötöket! A kivàncsisàg ölni tudna nàlatok.... unalmas ès szànalmas
2015. ápr. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Hová szarjak?
2015. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia én nem értem miért kötöszködik a többi válaszoló :) Nem fognak összejönni, Tony Benett pedig már 88 éves :)
2015. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!