Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lesz valami hátrányok abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valami hátrányok abból, ha a külföldön kötött hatásokat Bem jelentem be magyarorszagon? Részletek bővebben lent.

Figyelt kérdés
Angliaban elek es egyelőre ott is tervezek maradni, csak nyaralni szoktam hazajönni. Jövőre hozza megyek a thai volegenyemhez,de angliaban maradunk. Gondolom, útlevelet a Londoni magyar konzulátuson is tudok csináltatni a házassági anyakönyvi kivonat bemutatása utan. (Felveszem a nevét) Ha itthon szeretnénk érvényessé tenni a házasságunkat, akkor neki csomo papír kell Thaiföldről(nem elég londoni thai konzul) a kérdésem az, hogy Angliaban (vagy amikor haza jövünk látogatni)lenne-e valami hátrányunk amiatt, hogy itthon elvileg Bem számítunk hazasnak?

2014. dec. 20. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bem tudom.
2014. dec. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bem lesz hátrányod, ugyan mi lenne? Nyaralni nem csak házaspárok mehetnek.
2014. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
* Bem csak házaspárok
2014. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én seb tudob, de biért beb kérdezed ezt beg a bagyar követségeb?
2014. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bem vagy köteles bejelejteni. Hejesiras szapájai könyvet azért vedd beg
2014. dec. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Deb a helyesírásával vad a baj, csag szerinteb dáthás a géptye nekije ...

Be vad dugulfa az orrája!

2014. dec. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én szintén Angliában élek. 1. Magyar okmányban nem veheted fel a nevét, mert ahhoz nem elég a brit anyakönyv. Előszöra Anyakönyveztetni kell a házasságot Magyarországon, a magyar követségen ezt meg is teheted, ezután tudsz az új, házas nevedre magyar útlevelet csináltatni.

2. ha gyerekeitek lesznek, akkor ők nem kaphatják meg a magyar anyakönyvi kivonatot és magyar útlevelet sem /tehát nem ismerik el őket magyar állampolgárként / addig, amíg nincs anyakönyveztetve a házasságod Magyarországon.

Tehát hivatalosan ugyan köteles vagy anyakönyveztetni a házasságkötést, ám ezt el tudod húzni addig, míg nem kell új útlevelet csináltatnod illetve nem lesz gyereketek .

Ha mindenképpen akarod használni a nevét, akkor viszont ezt minél hamarabb el kell indítanod.

2014. dec. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad lehet JuliaBBa.
2014. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!