Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerinted ki a legszexibb...

Szerinted ki a legszexibb pasi? Miért? Híres. Szerintem Ő. Kép lent.

Figyelt kérdés

David Boreanaz: [link]


Szerintem azért ő a legszexibb híres pasi mert nagyon férfias és van valami a szemében ami megfog ;)


2010. febr. 21. 12:47
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Most ahogy olvasom nem igazán jól van megfogalmazva a kérdés :D Szóval az érdekelne hogy szerinted ki a legszexibb híres pasi a világon? És miért?
2010. febr. 21. 12:49
 2/35 anonim válasza:
Hírességek közül nekem is ő jön be. Akkor figyeltem fel mikor volt az Angel című film illetve a Buffy a vámpírok réme. Elnézést ha nem jól írtam.
2010. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Szerintem Taylor Lautner és Ne-Yo :D
2010. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Én a Dr Csont-ban figyeltem fel rá :) Nagyon vonzó pasi :) Persze vannak mások is a hírességek közt akik tetszenek, de szerintem ő a legszexibb ;)
2010. febr. 21. 12:51
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Jessie Pavelka :D Szétcsúszok akárhányszor meglátom :)

[link]

2010. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem shemar moore... Hihetetlenül jól néz ki, bár nem kedvelem a fekákat, de ő nagyon jóóóó:-)

2010. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:

Sztem. Corbin Bleu (nemtom mér...olyan kis cuki*.*) és Lewis Hamilton (nagyon jó pasi).


Imádom a néger pasikat:D(L)

2010. febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:

Szerintem ő:

[link]

[link]

Emmanuel Moire-nak hívják, és szerintem űberszexi:D

Kérdező, neked a felsoroltak közül ki hogy tetszik?:D

2010. febr. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Nos hát nekem Shemar Moore, Jessie Pavelka nem tetszenek. Nagyon nem. Nem tudom miért :) Ízlések és pofonok. Taylor Lautner és Corbin Bleu mindketten kölyökképűek, nekem a fériasabb pasik jönnek be ;) Mint pl David, akiről a képet linkeltem :D NeYo nem rossz, habár ő sem igazán az esetem, Hamilton nem tetszik mint pasi de mind f1 versenyző sokkal inkébb! :D Emmanuel Moire helyes. Férfias az arca :) Ő tetszik :) Szeretem ha egy pasi borostás ;)

David borostásan: [link]

Írtó jól néz ki *.* :D A szemében van valami... :)

2010. febr. 21. 19:08
 10/35 anonim ***** válasza:

[link]


Na ő örök, nem olyan, mint a mostani kis sztárocskák, hogy felbukkan, aztán eltűnik :)

2010. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!