Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek a BTS kpop...

Mi a véleményetek a BTS kpop bandáról?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem őket, a zenéjükbe első hallásra beleszerettem.

Még nem találkoztam olyan bandával ahol mind ilyen fiatalok. :)



2015. márc. 20. 14:59
1 2
 11/18 BTS FAN ***** válasza:

ÈN IMÁÁÁÁDOOOMMM ŐKET!!!!!!!! Nekik köszönhetem, hogy megismerhettem a K-POP-ot!!! (Persze a youtube-nak is, de ez mellèkes😂)

Szóval: MINDENT IMÁDOK BENNÜK!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

2016. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Kövezzetek meg, de én nem kedvelem őket annyira. Néhány dalukat kifejezetten szeretem, meg elismerem, hogy rengeteget dolgoztak azért, hogy idáig eljussanak,de nem igazán tudom, hogy most miért hypeolja őket mindenki. :"D (Ezt most nem azért írtam, hogy bárkit megértsek, vagy valami.)
2016. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Én imádom őket❤
2016. szept. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedvenc kpop bandám:) ha beírod youtube-ba hogy BTS funny moments, ezer és ezer olyan videót találsz amiben ők vannak, és a videók által konkrétan beléjük szeretsz.

PLUSZPONT!!!-> nagyon sok olyan zenéjük van, ami nem aszerelemről szól, amit imádok bennük(fire, n.o,no more dream, crowtit stb), manapság minden egyes zene a kib*szott szerelemről szól

egyébként van egy game show aminek a neve Running Man, nem tudom hgy ismered-e, na a BTS benne van a 300. részben, ha szereted őket muszáj megnézned őket XD

egyébként a RM-ben nagyon sok idol is volt már(exo, ikon, got7, up10tion, bigbang stb), ha beírod googleba h running man és a csapat nevét kiírja hanyadik rész, én szakadtam minden egyes részen XD

itt a link a BTS-s részhez, a közepe után érkeznek

[link]

2016. nov. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Láttam már a Running Mant, vagyis a BTS-es részt. Édesek, ahogy bohóckodnak benne, Jungkook pedig... hát az a villantás minden megért.

Minden zenéjüket kívülről fújom és a legtöbbjüket értem is. :D

Régen tettem fel a kérdést, azóta tanulok koreaiul és rengeteg bandát ismerek (annyit, hogy néha még én is meglepődöm).

2016. nov. 5. 00:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Na de szuper ügyes vagy *-* sok sikert meg minden^^" Nagyon örülök neki hogy több bandát megismertél. Én azt vettem észre sajna vannak "kpopperek" akkik csak a BTS ismerik és nagyon nagy Korea fannak meg hatalmas kpoppernek hiszik magukat..xd az nagyon szarul szokot esni nekem:(
2016. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nekem alapból nem a BTS volt az a banda, amit először megismertem, viszont ők lettek a kedvenceim. Ettől függetlenül rengeteg más rabdát is szívesen hallgatok. :)
2016. nov. 6. 16:34
 18/18 anonim ***** válasza:
én csak fiúbandákat hallgatok(egyébként én vagyok a Running Manos válaszoló), de nekem az EXO volt az első kedvenc. majd találtam megfele a jobbnál jobb bandákat, így több kedvenc is lett. EXO annyira már nem tetszik, túl sok a nyálas szövegű dalaik ráadásul sok nem is élvezhető annyira, tehát lassú. azóta találtam őket: GOT7, VIXX, Big Bang, BTS, ASTRO, Seventeen, Block B, BTOB, iKON, UP10TION, HALO, Shinee, SF9, NCT U, NCT 127, NCT DREAM, INX, B.A.P, Monsta X, PENTAGON, 24K, Nu'est, jelenleg ennyi jut eszembe. Jackson t imádom a GOT7-ből, egy hiperaktív humorbomba:D
2016. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!