Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az Exo nevű...

Ámen kérdése:

Mit gondoltok az Exo nevű kpop bandáról?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy nagyon jók :))))
2014. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Összefoglalva szerintem is nagyon jók:D De gondolom valami bővebb elemzésre gondolsz. Szóval, szerintem vannak nagyon jó táncosaik énekessik és rapperreik is. (és nagyon helyesekxd) Viszont nèha kicsit eröltetettek, ami perzlsze nem az ő hibájuk, hanem az SMé. Ennek ellenére nagyon sok pozitívot tudnék róluk mondani, ők az egyik kedvenc bandám:)
2014. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Az egyik legjobbak szerintem. Ének és zene tudás is megvan és emberileg is toppon vannak :D
2014. ápr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ők a második kedvenceim és a második-harmadik biasaim is benne vannak egyszóval imádom!!:)
2014. ápr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Kedvenc! Nagyon szeretem a számukat és persze az idiótákat, akik csinálják. :D
2014. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Ezzel egy EXO fant nem szeretnék megsérteni, ez az én személyes véleményem.

Először is, unom az EXO-t. EXO így, EXO úgy, EXO a legjobb, náluk jobbak nincsenek.

Legelőször szerettem őket, még amikor debütáltak, egészen a Wolfos korszakig a kedvenceim közé tartoztak. 2013 vége felé már nagyon elegem lett belőlük, igen, tudom hogy az SM orrbaszájba nyomatja őket, és már a csapból is ők folynak, de ez túl sok. Konkrétan az SM bevételének háromnegyede az EXO érdeme.

Igen, boldog vagyok hogy a tagok valóraváltották az álmaikat, de szerintem nem mindent érdemeltek meg, amit kaptak. Nem szeretnék belekötni senkibe, de náluk jóval több keményebben dolgozó idolbanda is van. Példákat nem szeretnék mondani, mindenki eldönti azt maga. A dalaik nem a legjobbak, nem is ők szerzik a dalaikat (és én csak azokat tudom tisztelni, akik maguk írták a dalaikat, igen tudom hogy furcsa :D), pedig van pár EXO dal a telefonom, de könnyen megunhatóak/elfelejthetőek.

Csak kevesebbet szeretnék belőlük. Ez nem az ő hibájuk, tudom, hanem az SM-é, és persze a fanoké. Rájuk nem szeretnék kitérni, hiszen arról tudnék írni egyet s mást.

Röviden összefoglalva, csak azért híresek, mert szép az arcuk és az SM-től vannak. Gondoljatok bele, hogy ha egy kisebb kiadónál debütáltak volna, most hol lennének. Talán a süllyesztőben.

2014. máj. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
50%

Annyira egyetértek az előző válaszolóval... A csapból is ők folynak, és külön-külön igazán tehetségük sincs. Most komolyan, csak azért ilyen híresek, mert teszik a szépfiút, meg mert helyesek >< Igaz, én is szeretem nagyon őket, de.... Az egész banda igazából az SM tömeggyártómániájának a szüleménye. (Mi a francnak csinál ilyen sok létszámú bandákat? Semmit nem ér, főleg hogy a fanok is őrültek o.O)

Főleg, ha ez a 12 ember a YG-hoz jelentkezett volna, a háromnegyede a csoportnak, vagy több akár, nem is jutott volna be még gyakornoknak se......

2014. jún. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
örök kedvenceim maradnak, általuk ismertem meg a kpop-ot. Minden egyes tag külön egyéniség, imádnivalóak, tehetség is van rendesen (Chen*.*). Az egyetlen amit sajnálok, hogy az SM-hez tartoznak, és emiatt szarrá dolgozzák magukat. Nem lehet saját véleményük és életük. Jót tenne nekik, ha sokkal függetlenebbek lennének.
2014. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nemtudom hogy még mennyire számít ez a vàlasz mert a kérdès nem mostani de azért leírom :)

Ott kezdem, hogy imádom az EXO-t. Tehetsègesek éneklès terèn ès tánc terén is és nem utolsó sorban mèg helyesek is <3

Azzal egyet èrtek, hogy van pár olyan tag, aki csak ùgy benne van mert cuki az arca vagy nem is tudom hogy mièrt, de nem túl sok a tehetsège. Viszont igenis vannak benne nagyon tehetsèges tagok is, Chen, D.O, Baekhyun, Lay nagyon szèpen ènekelnek <3 igen itt lesz egy szomorú rész, mivel Luhan szerelmem is gyönyörűen ènekel, de már nem a csapat tagja..:/

Szörnyű hogy mit művel az SM az idolokkal. Agyba főbe vannak dolgoztatva, pènzt meg alig kapnak, de ezzel inkább nem is foglalkozok. De az egèszsègük is tönkremegy szegényeknek, Luhan is ezèrt szállt ki..

Összessègèben az exo az egyik kedvenc csapatom, Luhan ès Kris mindig a szívemben maradnak.

Kiváncsi leszek, hogy milyen lesz a kövi albumuk a 2 tag tàvozàsával. Hiszen az EXO nem teljes 10 taggal. :/

2015. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Utálom őket. Semmi különleges nincsen bennük. Jól néznek ki - Ez pedig megfogja a nyálas fangirleket. Pedig én is lány vagyok... De ezh.. Az SM egy csomó díjat megvásárolt nekik. Pff. Ne haragudj, de én nem szeretek melegeket nézni.
2015. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!