Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az Exo nevű...

Ámen kérdése:

Mit gondoltok az Exo nevű kpop bandáról?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 16:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Sajnos zeneileg elég gyenge általában, bár van pár fűlbemászó számuk is.

Ha én lennék a főnök az SMnél, a felét kidobtam volna mint macskát szarni. (elnézést az erős kifejezésért.) Tehát meneszteném a fél bandát, mert sajnos vannak akik szó szerinf csak dísznek vannak ott.

D.O-t,ChanYeol-t,Lay-t, Suho-t, Chen-t hagynám,ez tényleg kb a fele. A többi sajnos csak dísznek van.

Baekhyun-nak bár jó a hangja sokak szerint, nekem a hideg futkos a hátamon tőle, és mint ember sem kedvelem, az ő esetében hozzám lehet vágni, hogy szubjektív vagyok, de egyedül az övében.

Az a leggázabb,hogy az egész bandába egy valamire való rappert sem sikerül keríteni. (Nehogy valaki Sehunnal jöjjön, mert megcsikarom magam :D)

Igen, Chanyeol is rappel, de egyszerűen ha más rapperekkel összehasonlítom, annyira mindjárt nem fényes a helyzet, nem véletlenül írtam, hogy "Chanyeol rappel" és nem azt, hogy "rapper".

A koncerteken alig énekelnek, inkább tátognak, mondjuk jobb is, hallottam már olyan koncertet amin tényleg énekeltek, nagyon rossz volt. Ha pedig erre valaki azt mondaná, hogy nem lehet táncolás közben énekelni, írja be a YouTube ba, hogy "Infinite-Bad MR removed", és győződjön meg róla, hogy lehet, profizmus kérdése.

Az SMel sem vagyok megelégedve, még ellenszenvesebbé teszi az egészet.

Azt nem tagadom, hogy vannak köztük helyesek,de nem is kiemelkedő, szerintem a népszerűségük 90 százalékban a háttérmunkások érdeme, akik előjöttek a jó ötletekkel, (vérfarkasok, szupererő, most a star wars)


Remélem a nem sértettem meg senkit, nem állt szándékomban, ez az objektív igazság, próbáltam a személyes érveimet félretenni, illetve jelezni, amikor ilyet írtam.


Mellesleg az Exo tol a Lightsaber a 2.kedvenc számom amióta kijött,nem csak az exo számai közül hanem úgy alles. csak hogy tudjátok, hogy nem elvakultan utálom minden számukat ész nélkül.


Szép estét bocs a helyesírási hibákért

2015. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Bocsi tudom rég írtad de én csak most találtam meg ....na az Exo egy k,rva jó banda ...szóval nem teljesen értek 1et az előttem szoloval ... Irtó jól néznek ki szörnyen tehetségesek és ku,va jó számaik vannak . ..de izlések és pofonok ....lehet nekem nem jön be annyira ...de nekem orookke a best !!! Weboldal are exo ! We are 1 !! 4ever
2018. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!