Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kpop! Testverek, vagy csak...

Kpop! Testverek, vagy csak baratok?

Figyelt kérdés

A SHINee-bol Teamin es az EXO-bol Kai nagyon hasonlitanak, hirtelen eszembejutott az a lehetoseg, hogy testverek.?

Mi az igazsag ?


[link]


[link]



2015. febr. 6. 14:43
 1/7 anonim válasza:

Én is gondolkodtam már ezen de szerintem nem..xx

Kai vezetékneve 'Kim',Taeminé meg 'Lee',úgy nem jön ki az eltelt idő ha közös az anya,mert Taemin 93' júliusban,Kai pedig 94'januárban..ha meg az apa akkor meg nem ugyanannak a vezetéknévnek kellene lenni?:@(kivéve ha megváltoztatták a nevüket ..de sztem nem)egyébként úgy volt,hogy egy tánc csapatot alkottak volna ők ketten és mégnéhány kpop idol(nem tudom h végül tényleg lett-e erről lemaradtamxdd)ekkor már barátok voltak,ahogy a képen is látszik~közös kép a barátokról...Ja és Kai közreműködött Taemin -Pretty Boy- számában :)--(mégjobb barátok)

2015. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja meg már sokszor mondták például rádióba vagy műsorokba, hogy legjobb barátok:)
2015. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Annyira èdesek mindketten. Nagyon szeretem azt a zenét, kár hogy nincs hozzá videóklipp. Sok sok sok sikert kívánok nekik és szorítok, hogy egyikőjük se szálljon ki az SM rossz körülményei és egyèb miatt !! <3
2015. febr. 8. 01:26
 4/7 anonim válasza:
Szerintem annyira nem is hasonlítanak:D Jó valamennyire ezt belátom, de amikor elsőre láttam róluk képet, nekem eszembe sem jutott, hogy hasonlítanának.
2015. márc. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=752COTPbW7I

ha még nem lenne teljesen tiszta az ő kapcsolatuk:)))

érdemes végig nézni, nagyon édes vidi.

2015. márc. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Yuta NCT127 JAEJOONG TVXQ/JYJ
2021. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hyunjin StrayKids Yeji Itzy
2021. dec. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!