Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » LÁNYOK ti mit gondolnátok, ha...

LÁNYOK ti mit gondolnátok, ha egy ilyen fiú jönne veletek szembe az utcán? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Mi lenne az első gondolatotok? Lányok nektek bejön ez a stílus?

https://www.youtube.com/watch?v=f0EQlIzPowM



2014. dec. 22. 11:29
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
66%

Ha meglátnám pont öt, odafutnek raugranek a határa, es nem tudna senki le szedni róla.


Ha Juli is ott van, akkor megolelnem Julietet, majd Andy-t nehogy féltékeny legyen:P


Képet csinálnánk, autogramot kérnek, majd beszélgetnek vele ha lenne ideje, es megkérném hogy a többieknek is mutasson be.


De ha nem Andy jönne szembe velem, csak egy hasonló stílusú valószínűleg szerelmes lennék egyből bele, imádom az ilyen külsejű fiukat.😍👌🏻


Aki meg pofánb*szna őket először ismerje meg, ne külső alapján ítéljen.:))))::)))))):::::)))

2016. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim válasza:
62%

Andy and BVB forevaaa <3333

Imádoom <3


Egy kis vélemény:

Nem akarok beleszólni Andy életébe, és nem is tudok, de azért jobbat érdemelt volna Julietnél.... Szerintem egy kis ribi nő.... (bocsánat aki szeretni őt)


Már sajnos Andy is kezd egy kicsit változni.... Nekem jobban tetszett az a vállig érő haja :/ De hát ha neki ez tetszik, el kell fogadni...


*vélemény vége*


Nem tudom ti hogy vagytok vele de én C.C-t is nagyon kedvelem ^^

2016. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
Ha pont Andy jönne velem szembe, hát eskü h lemerevednék majd odarohannék hozzá és ölelgetném xDD majd hazaráncigálnám magamhoz... és :)) értitek xDD
2016. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim válasza:
jujj....Andy *_*
2016. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Aztat gondolnám hogy ő az életem<3
2017. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Az lenne az első gondolatom, hogy ő a legtökéletesebb férfi a világon és egyből bevetnèm szirèn ènekem, hogy örökre magamhoz láncoljam és csak az enyém legyen. :D
2017. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 Márker.09 válasza:
Hát ha Andy szembe jönne velem az utcán szerintem elájulnék XD imádoooom❤
2018. febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Kiröhögném mint a sz*r!

És telefonról mutatnék metalt a kis popposoknak.

2018. aug. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!