Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » LÁNYOK ti mit gondolnátok, ha...

LÁNYOK ti mit gondolnátok, ha egy ilyen fiú jönne veletek szembe az utcán? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Mi lenne az első gondolatotok? Lányok nektek bejön ez a stílus?

https://www.youtube.com/watch?v=f0EQlIzPowM



2014. dec. 22. 11:29
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
100%

Andy wehehehe*-*

Valószínűleg levágnék egy később kínosnak tűnő fanolást.xD

2015. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Whahhh nyakaba ugranek xdd szeretem BVB-t. <33
2015. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%

Felkapnám és hazavinném. :DD

Az első dolog, amit tennék vele, hogy ledobnám a fotelba és... kb. fél órán át a gyönyörű szemeit csodálnám. :))

2015. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Andy biersack..... AWEEEE

Becsomagolnám egy nagy dobozba és odaadnám magamnak ajándékba.

De a legjobb az lenne, ha Jinxx, Ashley, CC és Jake is vele lenne. Bár akkor elég nagy doboz kéne....

De szemléltethetem is, hogy mit csinálnék: [link]

Csak hogy ne szökjenek el.....

2015. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 Hercegkisasszony válasza:
100%
Nekem is bejön, pedig nem 12-13 éves vagyok, hanem 20. Ez ízlés kérdése. Pont.
2015. márc. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Ha csak Andy-t?

Ráugranék,lesmárolnám,hazavinném és lekötözném őt. 10 napig a gyönyörű szép szemeit nézném. OWWW Megtartanám és karácsonykor oda adnám magamnak egy dísz dobozban. Nem adnám vissza még ha az FBI is jönne érte.

Ha többieket is ,,megkapnám" akkor feldobom őket az ágyamba (kikötözve) és beszélgetnék velük. megtanítanám őket magyarul. :) owwwwwwwwwwwwwwwwwwww

2015. ápr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
100%
ha Andy Biersack jönne velem szemben az utcán tuti letámadnám... a nyakába ugranék, sikítoznék stb.
2015. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
82%
Fangörcsöt kapnék és odarohannék. És közös képet, autógrammot kérnék. És sikítanék. Majd újból fangörcs. És megköszönném hogy létezik és zenél, és megkérném h soha ne hagyja abba :) *-* \*o*/
2015. júl. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Hú nekem nagyon nem jön be de egyik barátnőmnek át fogom linkelni ezt a srácot mert neki az ilyen stílusúak tetszenek.

Egyszer látott egy hasonló stílusú srácot az utcán (hasonló haj, piercing) és nekem kellett leszólítanom mert ő teljesen odavolt és szerintem csúnya is volt meg túl alacsony de végül muszáj voltam leszólítani mert és könnyebbek kommunikálok a fiúkkal mert nem jövök zavarba és kezdek el makogni

Fura szitu volt :/

"Szia nem tudom hogy ki vagy és honnan jössz de most bemutatlak az egyik barátnőmnek!"

Furán nézett ránk

2015. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 PrincessSisters ***** válasza:
100%
Én a nyakába ugranék, sztem nincs nála helyesebb a világon. Nem érdekel, ki mit gondol vagy ír, én imááádom :)
2016. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!