Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Louis Tomlinson szerintetek...

Louis Tomlinson szerintetek is nyávogós?

Figyelt kérdés

Annyira irritál, mikor énekelni próbál (csak ugye az nem sikerül neki) akkor ilyen nyávogós hangok hagyják el a torkát. Rosszabb, mint egy lány. Nem csoda, hogy nem kap annyi énekrészt, mint mondjuk Harry, Zayn vagy Liam.

Ti mit gondoltok?



2014. nov. 8. 11:07
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont leszarják a rajongók, hogy mit gondoltok. :D Kit érdekel a véleményetek most őszintén? Akkor is ugyanúgy szeretni fogják őket. Ennyi erővel én meg szídhatnám a metált vagy a rock-ot, mert ki nem állhatom. De nem teszem, mert szorult belém annyi emberség, hogy nem süllyedek le idióták szintjére. Nem hallgatom, nem foglalkozom ilyen jellegű együttesekkel és kész. Arról meg mi igazán nem tehetünk, hogy a One direction híres és, hogy "ők folynak a csapból". Egyébként meg rengeteg olyan számuk van, aminek a szövege sokat mondó, megnyugtató.
2014. dec. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 KPetra5000 válasza:
Én, most így külsősként, belehalgattam egy dalba, a kérdező kedvéért, és én sem a nyávogós jelzőt használnám, inkább egyedi. De ízlések, pofonok, mindenkinek másmilyen zenére van kihegyeződve a füle.
2014. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Nem annyira nyávogós, de ettől függetlenül elég gyenge hangja van. A többi tagnak sem túl kiemelkedő, de neki még az átlagosnak is az alsó határát súrolja.


Nekem egyébként magával a bandával nincsen problémám. Nem hallgatom a zenéjüket, mert nem tetszik, de nekem egész szimpatikus, bolondos embereknek tűnnek. Amit nagyon utálok "bennük" (ha lehet így fogalmazni), az inkább a rajongótáboruk. A legtöbb directioner iszonyatosan ostoba, begyöpösödött kis csitri. Írni, fogalmazni nem tudnak, inkább szidnak mindenkit, aki reálisan látja ezt az egész humbugot körülöttük, természetesen ésszerűtlen érvekkel alátámasztva. Szörnyű egy fandom, az biztos.

2015. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
Szerintem Louis hangja nagyon különleges!! Nem tartom nyávogósnak kicsit sem!! Kevés embert áld meg az élet ilyen csodás hanggal és Louis pont ide tartozik!!  
2015. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Ha nem tudna énekelni valószínűleg nem hívták volna vissza annak idején az X-Factorban. Megláttak benne valami külölegeset, a hagnjában, stílusában. Rengeteg olyan előadő van egyébként, aki világsztár, stúdiófelvételeken jó a hagnja élőben meg egy hangot sem talál el. Na ennyit erről, akárkit lehetne fikázni, ez mind annak a kérdése, hogy ki olyan okos, hogy leszarja mit gondolnak mások, vagy magát lebutítva elmondja a semmitérő véleményét.
2015. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
a kérdésre válaszolva Louisnak egyáltalán nem nyávogós a hangja, hanem szimplán ilyen különleges. és a negyedik albumon meg elég sok rész jutott neki.:) a legtöbb, olyan nevesebb sztár is akik megszólták a őket a találkozás után egyből meg voltak győződve, hogy ők jók. egyáltalán nem csak tinilányok hallgatják őket, nem egy 20év körüli lány is van az országban is akik szeretik őket. de ez nem is lényeges, csak nem értem miért kell az emberek zenei ízlését lekorlátozni? nem mindegy, hogy mivan a one directonnel, ha nem szeretitek őket? louis egyébként nem meleg, már 4 éve barátnője van, de az sem tartozik egyébként senkire, hogy ki hetero és ki nem. ezt a kártyát állandóan felhozza valaki. mit kell ráerőltetni az emberekre a homofóbságot.... na mindegy. igazából nem tudom ezt miért írtam le. késő van...
2015. jan. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
nyávogós a faszt. gyönyörű hangja van
2015. júl. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
egy héliumos kis b**zi...
2015. júl. 24. 21:28
 29/35 anonim ***** válasza:
Vagy te
2015. júl. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
nem mert nagyon különleges és csodálatos hangja van még ha nem is erős
2015. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!