Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Louis Tomlinson szerintetek...

Louis Tomlinson szerintetek is nyávogós?

Figyelt kérdés

Annyira irritál, mikor énekelni próbál (csak ugye az nem sikerül neki) akkor ilyen nyávogós hangok hagyják el a torkát. Rosszabb, mint egy lány. Nem csoda, hogy nem kap annyi énekrészt, mint mondjuk Harry, Zayn vagy Liam.

Ti mit gondoltok?



2014. nov. 8. 11:07
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
93%

Csak nekem van tök elegem, hogy már a

csapból is ezek a langyik folynak?!? Lehet őket

Isteníteni, lehet őket imádni és szeretni a

dalaikat, de az a helyzet, hogy szarok. Ha

parányi tehetséget és "hangot" láttak volna

bennük az X-Faktor mentorai, akkor

egyenként továbbjuttatták volna őket, nem

kellett volna csapatba rakni őket, hogy

elnyomják egymás szörnyű ricsaját, amit ők

éneklésnek neveznek. A mai világban sajnos

semmi olyasmi nem él meg amit nem a

tininek találnak ki. Pár brit nagykutya

gondolt egyet és kitalálták hogy kellene valami

amivel dollármilliókat tudnak bezsebelni, és

elsősorban a tini lányokat tudják megfogni.

Ez elég szomorú. Tele van a világ

tehetségtelen, a média által sztárrá kikiáltott

senkikkel. Azért senkik mert a semmiből

kerültek elő és pár év múlva ismét a semmibe

fognak eltűnni. Aztán jön majd más és más.

Ördögi kör.

Az egész One Direction egy nagy kula. Csak a

10 éves, begyöpösödött kislányok hallgatják,

akik elhiszik hogy ezek a b*zik tehetségesek,

és fiúsak. De a One Direction egy csaj

együttes, vagy ha nagyon nagyon jó indulatú

vagyok akkor selyemfiú együttes. A zenéjük

meg egy nagy 0.

De hogy ezek miért

számítanak jó pasinak, azt nem értem.

ez az én velemenyem, maset is szivesen meghallgatom, de csak, es kizarolag anyázás nélkul. koszontem. 18/L

2014. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
utolsó számból vetted ki a szót
2014. nov. 16. 21:54
 13/35 anonim válasza:
19%
Annyi az egész hogy irigyek vagytok .... nektek soha aZ életben nem lesz olyan sikeretek ....olyan sok fanotok ... olyan sok dalotok ... olyan sikeretek ... MINT NEKIK ! Akár azt is gondolhatjátok hogy mi DIRECTIONEREK kur** vagyunk stb stb .... báncsatok minket ne őket ... gyertek a dDIRECTIONEREKNEK ugatni ..... ártottak nektek ... DIRECTIONATOR ok nak ??? MERT SZERINTEM NEMM
2014. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy irigyek lennének rájuk, kedves utolsó. :) Van amiben egyetértek a 18 éves lánnyal, de a megfogalmazásod hagy némi kívánnivalót maga után. Véleményem szerint egyre rosszabbul néznek ki. :D Nem ideálom egyikőjük sem, nem a kinézetükért hallgatom őket. A személyiségük számomra megnyerő, bár kérdéses, hogy mennyire önmaguk a kamerák előtt.

Senkik, mert a semmiből jöttek? Nagyon sok, ma is sikeres sztár jött a semmiből. Emellett pedig úgy gondolom, hogy ha holnap már csak 3 millióan fogják tudni, hogy mi az a One Direction akkor sem mondhatjuk majd a tagokra, hogy senkik. Mert igenis, így vagy úgy elértek valamit. Illetve folyamatosan érnek el. Nem szeretek a zenéről, vagy egyéb más művészetről vitatkozni. Ez annyira szubjektív. Valakinek a rock, valakinek a pop, valakinek a komolyzene. Nekem mindhárom és még ezer más műfaj. De hatalmas butaságnak tartom (most nem rólad van szó) olyan teljesen más műfajban játszott(játszó bandákkal összehasonlítani mint például a Nirvana vagy az AC/DC. Nem nevezném őket tehetségtelennek sem, igenis tudnak nagyokat énekelni, de ha másban nem, legalább több millió lány szívének ellopásában tehetségesek, nemde? Meglátjuk, hogy meddig tart a siker, de azt mindenkinek el kell fogadnia, hogy napjaink legsikeresebb fiúbandájáról beszélünk. Ilyen mértékű és nagyságú rajongás pedig tényleg csak a Beatlesnél volt tapasztalható. Tehát azt is el kell(ene) fogadnia mindenkinek, hogy minden idők egyik legnagyobb popbandájáról beszélünk. Én nem azt kérem, hogy szeressétek őket. Azt sem kérem, hogy tiszteljétek őket. Csak annyit kérek, hogy fogadjátok el. A b*zik és egyéb jelzők pedig undorítóak. Nem azért, mert a kedvenceimre mondják őket. Nem. Azért mert bár nem vagyok túlságosan liberális mégis zavar valami. A 21. században még szitokszónak számít ez a szó? Ennyire nem fogadjuk még el egymást? és csak, hogy boldogabbak legyenek az utálók, és legyen min csámcsogni: nagy a valószínűsége, hogy Harry Styles biszexuális. De úgy gondolom, hogy ha ez nem is szokványos, de normális dolog; nem látom értelmét az emiatt való utálkozásnak. Köszönöm, ha végig olvastad! :)

2014. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Louis se heteró az biztos
2014. nov. 17. 22:08
 16/35 anonim ***** válasza:
És még mennyien nem azok a világban...
2014. nov. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Uristen. Louis girl 69. Kussolj mar be a picsba. Csak leegeted az osszes rajongot. Nem tetszik neki, nem kell hallgatnia, el kell fogadni a velemenyet es kussban maradni, ha csak ilyen retardalt modon tudsz valaszolni. Az ilyenek tudnak lefarasztani...



- Egy directioner. -

2014. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Nincs bajom a b*zikkal nekem se. Csak egy megallapítás volt, hogy ők azok ;)
2014. nov. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
Louis Tomlinson egy igen is eros ember es nincs a hangjaban semmi nyavogas .. A youtube a baratod , linkelj mar egy olyan zenet ahol Louisnak nyavogo a hangja pls elettelen .. xdddd
2014. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim válasza:
Egyáltalán nem nyávogós :P
2014. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!