Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van még valaki aki nem kedveli...

Van még valaki aki nem kedveli a 5SOS-t?

Figyelt kérdés

Egyszerűen irritálnak, és nem is tartom túl nagy számnak őket. Nem tisztelik eléggé a rajongóikat, és a fejükbe szállt a gyorsan, és viszonylag könnyen jött hírnév. Nem sokáig fogják még ők nyomni a zeneiparban, mert a rajongóik megfogják unni őket.

CMOOON


Várom a negatív válaszokat. A fanatikusok kedvéért leszögezném, ez az ÉN véleményem. Nem kedvelem őket, nem szimpatikusak, irritálnak. Nem kell leenni a fejemet, nem fogod megváltoztatni a véleményemet róluk.



2014. szept. 25. 19:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Én directioner voltam. VOLTAM. Nekem már nem tudtak akkora élményt nyújtani. Nem pártoltam át. Jóval később ismertem meg őket. Addigra már régen nem hallgattam 1D-t.

Am meg neked nem m1? Átpártoltak kész. A fiúk valsz tisztában voltak vele h ez megtörténhet mert rohadt tehetségesek.:) De mégis felvették őket elözenekarnak. Már ne is haragudj am de az 1D is előzenekarként indult xd.

Am nem punk rock. Pop rock és pop punk. Nem ugyan az.

2016. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Omfg, 2016 van. Fáj a kritika?
2016. márc. 22. 08:43
 23/27 szusy2 ***** válasza:
51%
2016 van es a fiuk hatalmas vilagkoruli turnejuk kozepen jarnak...
2016. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
67%

Hm, látom még most is folyik a vita. Én is 5SOS fam vagyok (egy kis érdekesség: azért famnak hívják a rajongókat mert ez a családjuk és a family szóból ered).

Először rühelltem őket, teljesen. Ahányszor meghallottam a legjobb barátnőm szájából, hogy ,,5SOS" legszívesebben felpofoztam volna. Calumot egyenesen lerondáztam (az első kép amit láttam róla borzalmas volt), lekínaiztam. Lukeot mindig homoszexuálisnak neveztem (most is azt szoktam rá mondani viccből). Aztán teltek a hónapok (igen, hónapokig tartott) és elfogadtam őket. Aztán ezután lassacskán megszerettem őket.

Igazából azt a kijelentést, hogy nem tartjátok vonzónak őket nem igazán értem. Az a dolguk, hogy zenéljenek, nem kell feltétlenül jól kinézniük. Persze szerintem aranyosak, de ez is ízlések és pofonok kérdése.

Aki azt mondja, hogy rock vagy punk banda az nagyon rosszul tudja. Először is ez egy együttes, nem banda, együttes! Nem rock és nem is pop, hanem pop-rock!

Bevallom én a személyiségükért szeretem őket. A zenéik nem teljesen jönnek be (végül is Asking Alexandria meg Black Veil Brides és hasonlók mellett). Ha hallgatok tőlük valamit az általában a What I like about you (tudom, hogy nem az ő számjuk, lényegében csak coverelik de nekem jobban tetszik így mint az eredeti).

Ha nem kedveled őket ne foglalkozz velük. Én sem szoktam Justin Biebert hallgatni, régen utáltam őt is de már eléggé felnőttem ehhez a témához és csak simán nem foglalkozom vele (bevallom Instagramon azért őt is bekövettem).

Őszintén Lukeot jelenleg rühellem Arzaylea végett. Nem féltékenységből, egyszerűen csak irritál ahogyan tönkreteszi élete egyik legfontosabb részét ezzel a nőszeméllyel. Persze vele sem foglalkozom, csak most megemlítettem.

U.I.: Nem voltam One Direction rajongó, bár kedveltem a srácokat sosem hallgattam a zenéiket és sosem szerettem őket annyira mint most a 5SOS srácokat.

További sok sikert a fiúknak!:)

2016. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Én imádom őket, és szerintem cseppet sem szálltak el maguktól. Lehet, hogy Luke kicsit megváltozott, meg itt van az Arzaylea ügy is....De mondjuk Mikey nagyon közvetlen, és kedves a rajongóikkal, Ash meg instagramon sokszor csinál nekünk mini vlogokat, ami szerintem nagyon kedves dolog.
2016. szept. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Remélem a Jet Black Heart után nem gondoltad azt, hogy nem tisztelik a rajongóikat. Amúgy a legtöbb számukat saját maguk írják.
2016. szept. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Tudom későn válaszolok, de ezt, mint 5sos fan nem hagyhatom annyiban.Már az elején ki akarom emelni, hogy ez az ÉN véleményem.SZERINTEM abszolút nem szállt a fejükbe a hírnév, és a rajongóikat családjukként szeretik.Most felmerülhet a kérdés, honnan tudom?A Jet Black Heart tökéletesen megmutatja, ééééés a duci rajongókról...az egyik ismerősöm(van rajta felesleg)elment egy koncertjükre, és VIP jegye volt, pontosan ugyan úgy ölelgették és szerették, mint az előtte bemenő modell alkatú lányokat.Egyébként érdekesség, hogy a 5sos fam elnevezés onnan ered, hogy a fanokat a csalásjuknak tekintik, a fam szó pedig a family rövidítése.Természetesen nem várom el senkitől, hogy megváltoztassa a véleményét, de ha ennyire irritálnak akkor egyszerűen ne kövesd őketEngem irritál éldául Justin Bieber és a One Direction is és miéyen érdekes, mivel nem akarok, nem is hallok róluk.
2017. jún. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!