Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van még valaki aki nem kedveli...

Van még valaki aki nem kedveli a 5SOS-t?

Figyelt kérdés

Egyszerűen irritálnak, és nem is tartom túl nagy számnak őket. Nem tisztelik eléggé a rajongóikat, és a fejükbe szállt a gyorsan, és viszonylag könnyen jött hírnév. Nem sokáig fogják még ők nyomni a zeneiparban, mert a rajongóik megfogják unni őket.

CMOOON


Várom a negatív válaszokat. A fanatikusok kedvéért leszögezném, ez az ÉN véleményem. Nem kedvelem őket, nem szimpatikusak, irritálnak. Nem kell leenni a fejemet, nem fogod megváltoztatni a véleményemet róluk.



2014. szept. 25. 19:19
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Lol, utalsz?:) tok jo:D kicsikém, lesz'arom, ha utalsz, csak megkérdeztem, hogy van-e meg olyan, akit irritalnak. Nem kérdeztem utaltok-e. Plusz, azt se tudod ki vagyok.😂😂 Tudni a nevüket? Kur'va nagy tudomány. Tudom a nevüket? Es? Attolfugg lehet utalni őket.


Boldog Halloweent!🎃👻😂😂

2014. okt. 31. 22:01
 12/27 anonim ***** válasza:
60%
A She Looks So Perfect-et, a Heartbreak Girl-t és a Good Girls című számukat kedvelem, de a többi szerintem teljesen tucat zene, 10384883829 ilyen zenekar, és 99283737379101298383 ilyen zeneszám van a világon, mint amilyenek ők/amilyenek a számaik. De hát a fanoknak meg egészségükre, ha rájuk nyáladzanak, engem nem zavar... :D Amúgy az új-zélandi tagot (szerintem gitáros és énekes) kifejezetten helyeskének találom. XDDDDDD
2014. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
26%

Belőlem semmilyen érzelmet nem váltanak ki, emiatt irritál a nagy felhajtás körülöttük, mert nem értem, hogyan jutottak el oda, ahova. Nekem csak az az Ashton gyerek szimpatikus.

Én directioner vagyok, nemcsak a zenéjük miatt, de a személyiségük miatt is. A humoros oldaluk mellett van egy tisztelettudó oldaluk is, ami az idősebbekkel való interjúk során nyilvánul meg, valamint a rajongójukkal is nagyon kedvesek, és újra és újra kifejezik a hálájukat, mert miattuk jutottak idáig.

2015. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
19%
Én rühellem őket, ha már a nevüket meghallom/meglátom a hideg kiráz... Főleg azok utáltatták meg velem ezt a fiúbandát, akik az állítják róluk, hogy punk rock, baszk.i, ez pop, tegyünk már különbséget, mert egy hangyányi van a két műfaj között. Meg alapból a zenéjük és stílusuk sem tetszik, pár év múlva pedig (mint ahogy ez szokott lenni) landolna a süllyesztőbe. Sajnálom rajongók, feszíthettek keresztre.
2015. jan. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
59%
Na szoval.en is 5sos rajongo,fan vagyok es SOHA nem szerettem a 1d-t,kar ennyire altalanositani hogy minden 5sos fan 1d fan volt.irrital?tunsz annyira ertelmes embernek hogy akkor ne foglalkozz veluk,es ha nem koveted be es lajkolod az oldalukat garantalom hogy nem hallasz feloluk.az meg higy helyesek-e eleve nem tudod rendesen megitelnu ha zsigerbol ellenszeves vagy irantuk,raadasuk a zeneiparban ez aligha szamit valamit.szerintem ha ennyire nem birod oket akkor foglalkozza sajat eleteddel,soha nem fogsz veluk talalkozni es ok soha nem artottak neked.aki szereti oket szeretni is fogja,ha ponk rock a stilusuk ha nem,ha te es meg tobb ezer ember utalod oket akkor is.bocsanat az ekezetek miatt de telefonrol vagyok es nem hagyhattam ezt annyiban :D
2015. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nemsokára indul a nagyturnéjuk, szóval nem hiszem, hogy bárki is elfeledné őket... Látszik, hogy nem ismered őket
2015. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 jojo néni ***** válasza:
Csak én veszem észre hogy aki "hűha de nagyon utalom őket" meg "ajjaj de irritalnak" mondatokat mondják azok általában CSAK a rossz dolgokat nézik bennük??:Ddd
2015. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 jojo néni ***** válasza:
Megamúgy hujajjaj kérdező milyen keményke vagy😱😱😱
2015. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 szusy2 ***** válasza:
Én nagyon szeretem őket és szerintem nem szált a fejükbe a dicsőség sőt...Amugy a 1d egyáltalán nem szerettem..ezzel csak annyit akarok mondani hogy nem átpártoló vagyok :) egyébként nem értem mi itt ez a vita hiszen emberek vagyunk valakinek ez tetszik van akinek az..szoval szerintem hülyeség ezen vitázni..:)
2015. szept. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
63%
HOGY LEHET NEM SZERETNI ŐKET? 2013. FEBRUÁR 07.-E ÓTA IMÁDOM A 4 IDIÓTÁT <3 LEGJOBBAK.
2015. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!