Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van még valaki aki nem kedveli...

Van még valaki aki nem kedveli a 5SOS-t?

Figyelt kérdés

Egyszerűen irritálnak, és nem is tartom túl nagy számnak őket. Nem tisztelik eléggé a rajongóikat, és a fejükbe szállt a gyorsan, és viszonylag könnyen jött hírnév. Nem sokáig fogják még ők nyomni a zeneiparban, mert a rajongóik megfogják unni őket.

CMOOON


Várom a negatív válaszokat. A fanatikusok kedvéért leszögezném, ez az ÉN véleményem. Nem kedvelem őket, nem szimpatikusak, irritálnak. Nem kell leenni a fejemet, nem fogod megváltoztatni a véleményemet róluk.



2014. szept. 25. 19:19
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ráadásul egyátalán nem találom őket vonzónak. Sőt...nem mintha a zeneiparban ennek kéne számítania
2014. szept. 25. 19:22
 2/27 Bodnár Csenge ***** válasza:
83%
Khmmmm! Épp ez az hogy a rajongóikat tartják a családjuknak (de hogyha esetleg tudnál róluk VALAMIT is akkor nem ez lenne a véleményed) !!! ,,fejükbe szállt a gyorsan, és viszonylag könnyen jött hírnév" (????) Erre inkább nem szeretnék semmit mondani. ,, a rajongók megfogják unni őket" hogy mivan???? Őket nem hiszem hogy meglehetne unni, ugyanis viccesek, kedvesek, és ÉLIK AZ ÉLETÜKET, amit szerintem sok emberről nem lehet elmondani. Jóképűek? Igen. Érdekel ez engem? Amíg így zenélnek, addig nem, és igenis helytállnak a zeneiparban (remélem még jó sokáig). Most nem leettem a fejedet, hanem elmondtam miért kéne megismerned őket. De amit most írtál az a Te véleményed, és elhiszem hogy nem akartál vele senkit megbántani, csak kifejezted magad. Remélem nem haragszol meg ezért a válaszért de (mint már mondtam) ez az én véleményem.
2014. szept. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
23%
Engem is irritálnak :D De ha valaki ezt szereti... Calum szimpatikus egyedül
2014. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Bodnár Csenge ***** válasza:
62%
2.válaszoló: Hát nem csodálkozom hogy Calum szimpi neked... szerintem nagyon aranyos és vicces. Hogyha rossz napom van akkor csak megnézek Calról egy vicces összeállítást és máris jó napom van. :)
2014. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Tudok róluk dolgokat, ismerem őket. Es nem, nem gyoztek meg semmilyen tettükkel. Sot, volt ami megtobb ellenszenvet keltett bennem, például ahogy a túlsúlyos rajongókkal bánnak. A kedvenceim a groupie-k:) es nem, egyátalán nem szimptikusak.


Jajj, es a masik kedvencem ahogy a directionerek atpartoltak hozzájuk, mivel tobb "figyelmet" kaptak. Aka. Follow, dm etc...ennel mar csak az a jobb, hogy most jonnek vissza..igazándiból fogadni mernék, hogy te is directioner voltal/vagy.



Bocsi, ha valamit helytelenül, hibásan irtam. Telefonról vagyok, es mar nincs kedvem javítgatni. Ne haragudj, haragudjatok:) koszonom a válaszokat!!!

2014. szept. 30. 21:43
 6/27 anonim válasza:
100%
Bodnár Csenge : Teljesen egyet értek.Én is csak ezt tudnám mondani,és tényleg!Calum aranyos.
2014. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Bodnár Csenge ***** válasza:
Kérdező: Soha nem voltam Directioner...hallgattam a zenéjüket (őszintén megvallva), és most is hallgatom őket. Én még nem vettem észre (lehet hülye vagyok de tényleg nem) semmi rendelleneset a ducibb rajongóikkal való bánásmódban.
2014. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
Ha az emberekkel akarod megutáltatni a 5SOS-t akkor azok az emberek fognak megutálni téged. 1. Utálód kipipálva:DDD :p Csak viccelek!:):) (Maybe..xD)
2014. okt. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Ahoz képest hogy "utálod" őket a nevüket tudod!:D congrats.:)
2014. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nekem szimpik, de a zenéjük azért nem egy Muse, ez tény. De hát kell ilyen kis limonádézene is.
2014. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!