Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak belőlem váltott ki...

Csak belőlem váltott ki sírást Robin Williams halála?

Figyelt kérdés
Az ő filmjein nőttem fel és egyszerűen szuper embernek tartom (bár nem ismerem) olyan nekem mint egy kedves nagybácsi. Rengeteg filmjét láttam. Jumanji,Mrs Dubtfire, Jó reggelt vietnam, Alladin,Hook.. Annyira megrázott a halála főleg hogy öngyilkos lett egy ilyen csupaszív ember.Látszik a szemén a kedvesség de a szomorúság is ..Szerintem hatalmas színész aki örökre megmarad bennünk mint egy szuper jófej kedves és vicces ember.
2014. aug. 14. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én nem sírtam, egy cseppet megdöbbentett, de ennyi. Kár érte valóban, zseniális színész volt.


Azonban azt sosem tudhatod, hogy mi van a felszín alatt. Kívülről lehet hogy jófej meg vicces volt, de belül ki tudja mi lehetett.

louis de funes is egy humorista volt csupa vicces szerepben, de akik ismerték őt jól azok tudták, hogy egy elég szomorú ember volt. Csak erről a külvilág nem tudott. Tehát nem fogjuk sosem megtudni mi vette rá ezt az embert, hogy véget vessen az életének.

2014. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!