Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan halt meg Robin Williams?

Hogyan halt meg Robin Williams?

Figyelt kérdés
Tudom a kategőriia egyáltalán nem megfelelő, de talán így többen látják:( érdekes hogy pont pár napja néztem meg a rumlis vakációt, és olyan sokat röhögtem rajta, de így..

2014. aug. 13. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ovvel felaksztotta magat.
2014. aug. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt írják,hogy egy övvel felakasztotta magát.
2014. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez hihetetlen...

Rettenetes... :((

2014. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először felvágta az ereit egy zsebkéssel, majd mivel ez a módszer nem vált be egy derékszíjjal felakasztotta magát az ajtóra... Pontosan nem tudom, hogy hogyan kéne ezt elképzelni, mindenesetre félórával a holtest megtalálása előtt még békésen aludt, felesége bevallása szerint. Robin holtestére a személyi titkára talált rá. A rendőrség szerint kizárható az idegenkezűség, hogy fogyasztott e alkoholt, narkotikumot az eset előtt azt még vizsgálják.
2014. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!