Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Robin Williams dráma?

Robin Williams dráma?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mi a címe, hogy mikori, pontosan azt sem már, hogy miről szól, csak tudom, hogy nagyon tetszett, és most sehogy sem találom.

Alig emlékszem rá, azt hiszem, egy orvost, tudóst játszott benne, mintha egy erdő mellett lakott volna a családjával, volt ott egy kút is, és volt egy lánya, aki beteg volt, nagyon nehéz eset, és nagyon-nagyon halványan, alig biztosan úgy rémlik, hogy valamilyen hangszeren is játszott, és talán történt valami rossz a kútnál is, a lány talán öngyilkos akart lenni... Határozottan dráma.

És a lány nem szerette az édesanyját. És volt valaki más is a családon kívül. De ez sem biztos.

Elég gyér emlékfoszlány, tudom, de, ha valaki tudná, mi ez, nagyon hálás lennék, ha megosztaná velem!

(egyébként még abban sem vagyok tökéletesen biztos, hogy R. W. játszik benne)

Megnéztem már a wikin is, és nem nagyon találtam ott sem. Nem a Csodás álmok jönnek, nem is a Garp szerint a világ... és szinte tuti, hogy 2000 előtti.

Köszi. : )


2013. márc. 10. 13:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen, ha valaki tudja, vagy akármilyen kis gondolata támad, ötlete, írjon, mert nagyon fontos!
2013. márc. 10. 17:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Ébredésekben orvost alakít.
2013. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!