Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy Robin Williams meghalt?

Figyelt kérdés
:( Feltehetőleg öngyilkos lett... 2 órája sincs, de tele vele az egész net.

2014. aug. 12. 03:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Sajnálom, mert jó színész volt, bár kevés filmet láttam tőle. De előbb-utóbb mindenki meghal, ki így, ki úgy. Biztosan jobb neki ott, ahol most van.
2014. aug. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
93%

:(((( Teljesen lesokkolt, felfoghatatlan, egy legenda távozott :((((((


RIP Robin Williams :(

2014. aug. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
48%

Az, hogy szép, hogy gondoltál rá, de ennek a kérdéskiírásnak itt, a gyaksin semmi keresnivalója. Ez nem egy gyászjelentő weblap, teljesen más a funkciója.


Más: depressziós volt egy évtizede, annyira súlyosan, hogy a modern gyógyszerek sem nagyon segítettek neki. A hozzá hasonlóan híres hollywood-i sztárok, a barátai, akik feltehetőleg jobban ismerték, mint Gipsz Jakab Mo.-ról, mondták azt róla, hogy ő az a figura a színészvilágban, aki "sosem tudott igazán megküzdeni azzal a ténnyel, hogy elképesztően híres lett egyik pillanatról a másikra" , és szerintem ez is belejátszott korai távozásába. 63 éves volt még csak. Remélem, megtalálta a végleges békét, nyugalmat.

2014. aug. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen ledöbbentem, pedig tudtam róla, hogy a nagy nevettető depressziós. Kiváló színész volt, nem is tudok kiemelni semmit a filmjeiből, mert mindet kedvelem. :(

RIP. Robin Williams!

2014. aug. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Egy legenda távozott. Az egyik kedvenc színészem volt.

Nyugodjon békében!

2014. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Sajnálom.

Tehetséges színész volt. Nyugodjon békében!

2014. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
62%

Én csak egyvalamit nem értek. Hogy a k.u.r.v.a a.n.y.á.t.o.k.b.a bírtok lepontozni egy halott ember személyét célzó jókívánságokat?


Minden egyes eddigi kommentelő jókívánságait fejezte ki Robin Williams kapcsán, és mégis ilyen 50-60%-on állnak a válaszok.... ez valami gyomorforgató.

2014. aug. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
3 órája erősítették meg, hogy öngyilkos lett. Egy derékszíjjal felakasztotta magát :( Nagyon szomorú vagyok...
2014. aug. 12. 23:12
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

nekem az egyik legnagyobb gyerekkori hősöm volt, Egy úr az űrből, Jumanji, Jó reggelt vietnám, Holt költők társasága, Flubber, a kétszáz éves ember, Csodás álmok jönnek

Abszolút meghatározó művei voltak a jellemfejlődésemnek, színész halála, még így nem rázott meg.

2014. aug. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
59%

25 éves vagyok, és bár minden ismert ember halála elszomorított, elkönyveltem, hogy ez az élet rendje, ő is csak emberből van, stb..


De az ő halála zokogást váltott ki belőlem. Pláne, hogy öngyilkos lett. Morbid humora van a sorsnak. A nagy nevettető csak magát nem tudta felvidítani...:(

2014. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!