Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lady Gaga hermafrodita? Nem...

Lady Gaga hermafrodita? Nem tudok dönteni (bővebben lent)

Figyelt kérdés
ez csak pletyka vagy...? mert ahogy nézegettem róla képeket van 1 ami érthetővé teszi h nem az de a másik meg azt bizonyítja h dundorodik ott valami! akkor most hogy is van ez?
2010. jan. 9. 16:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Az igazság az, hogy - szerintem - egy nagyon szép nő (nézd meg a Bad Romance klipjét), de szándékosan hihetetlenül otvar ruhákat vesz magára.
2010. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Iszonyatos komoly problémáid vannak, irigyellek értük...:) Tényleg nem tudsz ebben a hatalmas kérdésben egyedül dönteni, de rossz neked...:)
2010. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem az. Csak feltűnési viszketegsége van. Attól, hogy nagyon ronda, még nő.
2010. jan. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Az évszázad problémája,amúgy meg kit érdekel hogy mi van a lába közt,férfinak és nőnek is rusnya.
2010. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

Ez úgy van, hogy aki tehetséges, azoknak nincs szüksége botrányra: Celine Dion, Andrea Bocelli, Bon Jovi, stb.stb.stb.

Ellenben vannak tökéletesen tehetségtelen semmit mondó emberek, akik csak ki vannak találva, és semmi mással nem lehet őket "csúcson" tartani, mint a folyamatos botrányokkal... Ezek van, hogy igazak, pl. elvonókúrák, verekedések, stb. (ez egyébként az adott emberek primitívségéből fakadnak) És vannak a kamu kitalált dolgok, pl. hermafrodita, leszbi, meleg, hülyén öltözik, mert az jó feltünő (ha már amit csinál szar, legalább legyen feltünő)

A lényeg, hogy ezeket az embereket pár hónap alatt elfelejtenénk, de azzal, hogy folyamatosan cikkeznek róluk, a köztudatban tudnak maradni... ez reklám, és a pénzről szól.

2010. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kitömte, hogy botrány legyen belőle, és dumáljon róla a média :)
2010. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Nő.

Amugy első válszolonak...sminkkel nagyon szép nő, de anélkül :S átlagos.. csúnyácska.

2010. jan. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
aki 1.nek küldte annak én is igazat adnék mert szerintem sincs! mert látszik az arcán is meg nem lenne ilyen dereka meg...csak pletyka szerintem is! de 50 ezt mondják 50 meg azt hogy az!:S
2010. jan. 9. 16:10
 9/19 anonim ***** válasza:
58%

16:09-esnek: köszönöm, hogy kioktattál. :)

Mostantól nincs is egyéni ízlésem, hanem inkább ezen a honlapon kérdezem meg, ki a szép, és ki nem...


(amúgy gondolom, Te is nő vagy :P)

2010. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nő

már scak azért is, mert van, hogy pucéran illeg billeg a klippjeiben, és az elég érdekes lenne, ha a két lába között lóna agy tök(pl: Love game)


amúgy meg érdekesen nézne ki a csipe tangákban...


az elsőnek: tényleg szép nő, ne pont a Bad romance című klipjében lyan randa a végén-->úgy néz ki mint Amy Winehouse

2010. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!