Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretnétek olyan házasságban...

Szeretnétek olyan házasságban élni mint Palácsik Tímea? Szerintem biztos boldog Andyval szal ne ezt a részét fejtegessük hanem hogy lennétek e helyében?

Figyelt kérdés
Olyan jó neki most is napi 600 ezerert luxusszálloda ide repked oda repked Andytol meg megörökli a rengeteg lóvét és ő lesz a nagyasszony akkor is járja majd a világot én irigylem jol csinalta
2014. júl. 19. 12:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
46%
talán az állt közel a legjobban, aki azt mondta, hogy vajnának egy kirakatnő kell, timikének meg egy pénzes, ismert ember...nekem is van egy ilyen ismerősöm. amúgy nem kell ettől a dologtól félni...timike úgyis pofáraesik, mert hát nem ő keres pénzt...oké, hogy sok van, de aki nagy lábon él, az azt is gyorsan eltapsolja...ne higyje senki, hogy mondjuk megörökli a vagyont, és akkor minden jó lesz neki :D 1-2 év, és koldulhat egy másik gazdag csávónál...
2014. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Ha csak 1-2 évig tartana nem házasodtak volna legogadom hogy örókk együtt lesznek és tuti nincs házassági szerződés se öröklésre biztosan, ugyanis nincs andynek leszarmazója mindent timire fog hagyni. Meg majd basákodik flancol mint gábor zsazsa
2014. júl. 20. 09:43
 23/28 anonim ***** válasza:
Most te tényleg ennyire naiv vagy, kérdező? Mert erre már tényleg nem találok szavakat. Könnyű kimondani a holtodiglant egy 69 éves emberrel, tudod... Ki fog várhatóan tovább élni, Andyke, vagy a 30-as felesége? Ahogy Matisz papa mondta, Timcsike kiüli azt az időt még a wc-n is, míg áhított uracskája átköltözik a másvilágba.
2014. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
46%
Az életszínvonal fenntartásához folyamatos bevétel kell. Timike honnan szerzi meg? Oké, luxusingatlanok kiadása, de ilyen életmóddal (főleg ha valaki csak úgy belecsöppen és nem ő dolgozott meg érte) hamar feléli amit örököl.
2014. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Szívből kívánom Andy úrnak hogy éljen még 30-40 évet. Addigra nár Timi is 60 plusszos lesz. Az aktív éveit, a fiatalságát pedig nem veheti vissza még dollármilliókért sem.
2014. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Csak 5 év lett velőle:-( nyugodjon békében
2019. jan. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Jav: belőle
2019. jan. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
NYUGODJON BÉKÉBEN🙏🕯!!! Én őszintén sajnálom Andy - t , számomra mint ember, mindig is szimpatikus volt !!! 🖤
2019. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!