Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretnétek olyan házasságban...

Szeretnétek olyan házasságban élni mint Palácsik Tímea? Szerintem biztos boldog Andyval szal ne ezt a részét fejtegessük hanem hogy lennétek e helyében?

Figyelt kérdés
Olyan jó neki most is napi 600 ezerert luxusszálloda ide repked oda repked Andytol meg megörökli a rengeteg lóvét és ő lesz a nagyasszony akkor is járja majd a világot én irigylem jol csinalta
2014. júl. 19. 12:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
6%
:D ... az én válaszom kevésbé volt hasznos ? Leírtam amit gondolok .. ha én is fújnék rájuk az 100 % -os lenne ?! De gáz !!! További szép hétvégét ! 2.válaszoló
2014. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező: Jó pasi??? Melyik párhuzamos univerzumban jó pasi ez a szottyadt, polyhos vén f@ß?
2014. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
37%
Jó pasi??????? Biztos hogy ugyanarról az emberről beszélünk?????
2014. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy kíváncsi lennék, hogy Timike akkor is Vajnával lenne-e, ha csak egy szimpla autószerelő lenne Kőbányán egy lakótelepi lakásban, amin van némi devizahitel és idén arra futná, hogy egy hétvégére leugorjanak a Balcsihoz.
2014. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
8%
14-es: Vagy arra telne, hogy kimenjenek idén a balkonra. :D Pajzán, pénzes vén öregember + megélhetési celebK = Andy Vajna és Palacsinta Timike "románca"
2014. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem az esetem Andy ,nem bukom az idősebbekre ,de jobban tartja magát mint ezek : [link] , [link] , [link] stb . Ott volt Faludy György és Fanni ,ők is szerették egymást . Engem nem zavar Andy és Palácsik házassága.
2014. júl. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
8%
16-os: Azt honnan tudod, hogy szerette a Fancsika azt a vénembert? Mert azt mondta? Áh, ezt nem gondolhatod komolyan... A képekhez pedig csak ennyit: Inkább ők, mint az az ellenszenves, arrogáns pofájú, istenkomplexusos Vajna.
2014. júl. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
73%

Mi csak a felszínt látjuk. Nem tudhatjuk, hogy Vajna otthon hányszor küldi el melegebb éghajlatra a feleségét, vagy hogyan rángatja dróton.

A médiának el kell adni, hogy milyen boldogok, hogy a pórnépnek legyen min csámcsognia és irigykedjen rájuk. Lefogadom, hogy egész nap nem is találkoznak.

Tímeának kellett egy dúsgazdag pasas, Vajnának meg egy kirakatnő, meg is kapták mindketten, amit akartak.

Igen, ha az Tímea életcélja, hogy baromi gazdag legyen, akkor valóban megfogta az isten lábát, hiszen Vajna jó eséllyel 10 éven belül feldobja a pacskert, és akkor minden Palácsiké lesz.

Egyébként ez a pár emlékeztet engem a Hajdú-Sarka párra, bár utóbbi még rosszabb.

2014. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
23%
Palácsiknak kicsit túl provokatív, fennhéjázó viselkedése ahhoz képest, amikor Damu miatt sírt a kis Timike. Most, hogy őt vádolgatják ezzel-azzal, is elsírhatná magát néha, hogy megkérdőjelezik az ő őszinte érzelmeit azok a csúnya emberek.
2014. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:
Nekem csak az a véleményem remélem Andy nem fog csalódni ,jobbat érdemelne mint ez a lófejű nő . Palácsik remélem nem teszi tönkre az életét ,mint ahogyan tette Damu Rolanddal ! Andynek szurkolok ! Nekem nem a zsánerem Andy Vajna ,de jópofa ,barátságos ,szimpatikus embernek tűnik !
2014. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!