Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretnétek olyan házasságban...

Szeretnétek olyan házasságban élni mint Palácsik Tímea? Szerintem biztos boldog Andyval szal ne ezt a részét fejtegessük hanem hogy lennétek e helyében?

Figyelt kérdés
Olyan jó neki most is napi 600 ezerert luxusszálloda ide repked oda repked Andytol meg megörökli a rengeteg lóvét és ő lesz a nagyasszony akkor is járja majd a világot én irigylem jol csinalta
2014. júl. 19. 12:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%
És közben hagyja, hogy ez a gusztustalan, undorító potrohos vénember rajta csúszkáljon minden este. Hát kösz, nekem nem hiányozna, én még nem vagyok eladó.
2014. júl. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
3%
Sokan csak írigységből hurrogják le ! Nekem egyébként szimpatikus ember benyomását kelti Andy Vajna (nem mint férfi !) .Nem tudhatjuk ,lehet tényleg szereti a férjét Palácsik . Nem ismerjük ,nem állíthatjuk az ellenkezőjét ! Jó életük van ,mondhatni irigylésre méltó .Szerencsések !
2014. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
46%

Én még ennyiért sem feküdnék le azzal az aszaltszilvával.

Undorodnék tőle, ennyit nem ér meg, hogy hozzámérjen.

2014. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
74%
Nem, és szerintem, hogy állandóan posztolja ezeket a dolgokat az is azt bizonyítja, hogy valahol ezzel magyarázz valamit. Igaz, hogy egy vén pocokkal vagyok, de ezt kapom cserébe, megéri nem? Az pedig, hogy mit örököl, szerintem van szerződés. Én inkább egy óra múlva indulok Balatonra a párommal, akit megkívánok este és akivel az élményeimet megosztom. Sok lányt ismertem, akik hasonló szituációban voltak, egy idő után nem voltak boldogok. Vagy lebuktak a fiatal pasijukkal, vagy önként szakítottak, mert jött a szerelem.
2014. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus kitartott cölöpk***@.
2014. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként pedig szex az nincs köztük, maximum összebújnak szerintem.
2014. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
78%
Hát én a sok pénz után mikor este a számba kéne vennem biztos elhánynám magam, akár Bora Borán vagyunk akár máshol
2014. júl. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
61%
6-os: Szerinted ennyire hülye lenne a Vajna? Biztos leoboáztatja magát minimum, ha már egyszer egy ilyen ribire költi a pénzét.
2014. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
11%

Ha az ide-oda repkedésemnek az lenne az ára, hogy olyan emberrel éljek, akinek csupán a pénztárcája mozgat meg bennem valamit, akkor inkább nem repkednék ide-oda....


Én eskü nem irigylem...

2014. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szerintem meg jó pasi Andy és szereti is a Timea. Tételezzük fel ezt a verziót ennek tükrében írjatok
2014. júl. 19. 12:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!