Johnny depp?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?

2014. júl. 17. 23:23
 1/8 anonim válasza:
nagyon sexy amerikai szinész -kiváló nagyon tehetséges szinész-mért kérdezed?
2014. júl. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsiságb9l:)
2014. júl. 18. 08:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Több, mint 3 éve vagyok a csodálója. Elvarázsol, ahogy szinte egyik percről a másikra képes váltani a szerepeket, mindet hitelesen eljátszva. Inspirál a bölcsessége, mert nagyon igaz dolgokat tud mondani. Példaképem, amiért megváltozott a családja miatt. Neki is voltak ballépései, a drogok, szerepek, amiket talán nem kellett volna elvállalnia, de ki tökéletes?

Egy (illetve három) szó, mint száz: nagyon-nagyon szeretem :)

2014. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszínű színész.Szinte bármim eltud játszani amit csak a rendező akar.
2014. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hihetetlen jó színész, különösen imádom Tim Burton filmjeiben, mindig nagyon profin tudja alakítani az adott karaktert. Rendkívül jól néz ki most is, de fiatalabb korában meg aztán pláne...;)

És emellett még énekelni is tud, szeretem a hangját, tetszik amikor Sweeney Todd szerepében a My Friends c. dalt énekli. :)

2014. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Susie J. ***** válasza:
Nagyon jó színész, eddig minden filmje tetszett. Emberileg is ott van a toppon, nagyon közvetlen és eszméletlen humora van. A valóságban kicsit visszafogott, de minden hülyeségben benne van... Örök gyerek :) Maximalista, semmi sem jó neki úgy, ahogy van... Leraksz egy poharat, képes arrébb tenni 2 centivel, hogy az ott jobb. Néha kicsit hamar robban, de nagyon ritkán ideges. Romantikus és figyelmes figura, ha valakit megszeret, a csillagokat is lehozza az illetőnek. Remélem elég részletesen leírtam neked Johnny-t. Ha érdekel még valami, írj privátot nyugodtan :)
2014. szept. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta a kedvenc színészem :)
2015. jan. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedvenc színészem.
2016. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!