Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Van itt olyan aki már találkoz...

Van itt olyan aki már találkozott Johnny Deppel?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen volt élőben?:) és hol sikerült a találka? aki pedig nem, az szeretne egyszer?

2013. aug. 31. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Én egyszer. Vagyis azt hittem. :D


2 éve láttam őt a 'szoboszlói élményfürdőben. Éjszakai fürdőzés volt,ezért nem voltak sokan. Ugyanúgy nézett ki,mint a Karib-tenger kalózaiban és teljesen bezsongtam,hogy Jaj Istenem,itt van Johnny,mit csináljak... Aztán barátnőmmel néztük egy kicsit és rájöttünk,hogy valószínűleg nem ő. Fiatal,25 év körüli társasággal volt és nyilván civilben nem úgy néz ki,mint egy 'kalóz',szóval még jó,hogy nem égettük le magunkat...

Amúgy nem értem mire jó,ha egy fanatikus ember kedvenc sztárjának az egyik karakterébe bújik megtévesztve ezzel másokat.Bizonyos fesztiválon ez oké.


De így visszagondolva jó élmény és vicces.

2013. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ez jó kis story tetszik :D am egyetértek, ilyenkor rossz rájönni, hogy nem is ő az.
2013. aug. 31. 20:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem autogramom van tőle :) Amerikából küldték, még két éve. Szerintem eredeti, vagyis ő írta alá, mert tudod, amikor rányomod a papírra a tollat, kidudorodik hátul a toll vonala. Na nekem is olyan van a hátulján, és azért nem vékony papíron van a kép. Bízom benne, hogy eredeti.:)

Nagyon szeretnék találkozni vele, minden álmom, de hát.. a magyarok .. :|

2013. szept. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

az nagyon szupi lehet *-* te irtal levelben, es ugy kuldtek?:) csak mert en is terveztem higy talan irok egyet :)


mellesleg egyet ertek veled...a magyarok :/ meg szerbiaban is volt mar es szobra is van ott.

2013. szept. 1. 18:14
 5/10 anonim ***** válasza:

Utcsó vagyok:D Igen, levelet írtam neki:) Próbáld meg, érdemes, sosem tudhatod ;)

Jajaja.. pedig az már tényleg nincs messze innen._.

2013. szept. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát így hogy hallottam egy siker storyt akkor elküldöm én is :)


háát igen...tudtam volna lehet megpróbáltam volna elmenni :)

2013. szept. 1. 21:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 'Az utazó' forgatásán találkoztam vele, de akkor még nem tudtam, hogy ki (régen volt na :) ) ott voltak a Szent Márk téren Velencében. Elég magas volt (meg én is alacsony voltam). Elég vicces volt, amikor kiderült, hogy ő volt, mert akkorra már nagy rajongója lettem. :)
2013. szept. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ohh az nagyon jo *_* de jo lenne latni
2013. szept. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laura Sheen válasza:

az egyik barátnőm találkozott vele :)

kapott autogrammot,ölelést is kapott Johnnytól, meg egy puszit is :)

Amerikába találkozott vele

2013. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Susie J. ***** válasza:
Igen, tali volt, van, lesz :) "örök gyerek" típus, szuper humorérzékkel. rendmániás, mindig pakol valamit, semmi nem jó neki ott, ahol van. a tali több helyen történt, nem sorolnám el, ha nem baj.
2014. okt. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!