Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek most Johnny Depp...

Szerintetek most Johnny Depp tényleg abbahagyja a szinészetet?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam olyan pletykákat miszerint abbahagyná meg sztem a Karib-tenger kalózainak is lesznek még részei és ha más alakítaná Jacket akk kb senkit se érdekelne a sztori és ő is megszerette a karaktert. Persze ez egymagában nem indok. Mindenesetre remélem,h nem hagyja abba.
2013. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam ilyen pletykát, mellesleg a Karib tenger 5 2015-ben jön ki.
2013. aug. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Állítólag igen. Már mindenféle szerepet kipróbált, és most már mást szeretne csinálni. De am én nemtom, lehet, hogy még fog szerepeket vállalni, csak most egy picit váltani akar. Mert én ugye nemtom, én nem ismerem, nem beszéltem vele, én csak olvastam:) De amúgy imádom a pasast!!:) <3 <3
2013. aug. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de még a Karibot befejezi, meg az Alice-ot, meg az ilyen filmeket, amiket nélküle senki nem nézne. Szóval azért még lesz az jó néhány év, de lassan vissza akar vonulni.
2013. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én nem hallottam még ezt...:\\\\\

de nagyon remélem,hogy nem igaz!:pp:|||

2013. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!