Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is disznóság?

LilikeHelloKitty kérdése:

Szerintetek is disznóság?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem Johnny Deppet,de most,hogy elhagyta a feleségét 14 év után,háááááát... Legalább a gyerekek miett maradhatott volna Vanessa mellett. Meg ez a csaj nekem nem tűnik szimpinek. Most Johnny vett neki egy FARMOT!!!!!! Ez azért izééééééé

2013. júl. 11. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a bajod ?
2013. júl. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te izé :D szerintem azért ha nem működött a kapcsolat nem tehettek mást. Mert lehet hogy Johnny megismert valaki mást, nem lépne félre, ha tökéletes lenne a kapcsolatuk.


Találtam egy cikket, másolom:


"Johnny Depp elmondta, az utolsó néhány évben már problémák voltak, és a kapcsolat kezdett egyre kellemetlenebb lenni. “Az elmúlt néhány év már nem volt az igazi.”- nyilatkozta az 50 éves sztár, aki szerint a kapcsolatukra karrierjük is rányomta a bélyegét. “Túlságosan nehéz lett, mivel állandóan külön voltunk a munkánk miatt, alig töltöttünk együtt időt. Ez a helyzet már a gyerekeket is megviselte. – mondta Depp, majd hozzáetette bármi is történt, egyetlen percre sem felejtette el, hogy Vanessa a gyermekei anyja, így mindig is egymás életének részesei maradnak. A sztár szerint a gyerekek, a 14 éves Lily-Rose, és a 11 éves Jack hihetetlen megértést, és erőt mutattak a válás során."


szóval azért volt oka rá, de azért kicsit disznóság. A gyerekek, meg így jók. Jobb mint ha elszakítanák egymástól őket.

2013. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem disznóság, de amit Amber művel, az szinte nyílt titok, hogy kihasználja. Vanessa mellett sem volt jó helye, csak a gyerekek miatt. Winona mellett lenne a helye, még mindig...
2013. júl. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Johnny Depp élete... A sajtó felfújja a dolgokat, az emberek meg csámcsognak a hazugságokon vagy a kitalált sztorikon. Meg amúgy nem értem miért lenne ez az egész disznóság? Más emberek nem válnak el 14év után?
2013. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

persze ezt értem,de akkor is,ez az Amber háát,na. Már én sem igy gondolom,ezt a kérdést rossz pillanatomban tettem fel

ű

2013. júl. 17. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!